Skocz do zawartości

Brak faktur, WZ-tek, Rozrachunków po aktualizacji do 48.2

Polecane posty

Witam,

Po aktualizacji do standardu 48.2 w subiekt nexo zniknęły :

Faktury

WZ-tki

Rozrachunki.

Tak jakby system się samoczynnie wyczyścił z ostatnich 2 lat faktur. Chciałbym uzyskać informację czy problem leży po naszej stronie czy bardziej po stronie subiekta? Może ktoś również ma taki problem? 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

w pierwotnym poście pisze Pan, że:

W dniu 23.01.2024 o 13:40, Bernard Jackowiak napisał:

system się samoczynnie wyczyścił z ostatnich 2 lat faktur

W innej wypowiedzi widzimy:

W dniu 1.02.2024 o 06:57, Bernard Jackowiak napisał:

Zniknęły i rozrachunki i faktury z ostatnich dni.

Proszę doprecyzować, problem dotyczy ostatnich lat, czy kilku dni?

 

Co dokładnie rozumie Pan przez:

2 godziny temu, Bernard Jackowiak napisał:

włączam podmiot 48.2.1 i wtedy występuje ten problem.

W podmiocie 48.1.1 jest wszystko po staremu.

Czy chodzi tutaj o to, że 48.2.1 to aktualny podmiot, a 48.1.1 to zdearchiwizowana kopia zapasowa? Czy rzeczywiście pracuje Pan na dwóch różnych bazach danych? Proszę o zrzut ekranu z listy podmiotów w programie serwisowym.

Link to postu
35 minut temu, Bernard Jackowiak napisał:

A podmiot mam do wyboru albo 48.2 albo 48.1

Czy to znaczy, że po rozwinięciu tej listy:

image.png.c170631a830b584983bf6d8b77176605.png

Ma Pan do wyboru dwie pozycje? Jeżeli tak, to prawdopodobnie zaktualizowany został zły podmiot. Być może była to jakaś kopia sprzed lat i nie była w tym czasie użytkowana. 
 

40 minut temu, Bernard Jackowiak napisał:

(ten wybieramy bo tylko on działa)

Poprzez "działa" rozumie Pan to, że tylko w nim są w nim widoczne dokumenty, czy w tym drugim występują również jakieś inne problemy? Proszę także zweryfikować czy po ustawieniu wszystkich filtrów na "dowolne" dokumenty nadal nie są widoczne.

 

46 minut temu, Bernard Jackowiak napisał:

serwer pracuje na wersji 48.2 ale na stanowiskach jest podmiot 48.1

Co dokładnie ma Pan na myśli?

Link to postu
W dniu 2.02.2024 o 10:00, Kacper Panek napisał:

Czy to znaczy, że po rozwinięciu tej listy:

image.png.c170631a830b584983bf6d8b77176605.png

Ma Pan do wyboru dwie pozycje? Jeżeli tak, to prawdopodobnie zaktualizowany został zły podmiot. Być może była to jakaś kopia sprzed lat i nie była w tym czasie użytkowana. 

Po uruchomieniu programu mam takie coś. 

 

Poprzez "działa" rozumie Pan to, że tylko w nim są w nim widoczne dokumenty, czy w tym drugim występują również jakieś inne problemy? Proszę także zweryfikować czy po ustawieniu wszystkich filtrów na "dowolne" dokumenty nadal nie są widoczne.

Po ustawieniu wszystkich filtrów i różnorakiej konfiguracji nadal nie mamy dokumentów z ostatniego roku. Mało tego jeżeli chcę utworzyć nowy dokument np. WZ to wychodzi on z numerem 1/2024 ... 

 

Co dokładnie ma Pan na myśli?

W pierwszej kolejności po zauważeniu awarii zadzwoniłem do osoby odpowiedzialnej za serwer aby ona się zalogowała i go zbadała. Informatyk zaktualizować inserta do najnowszej wersji na serwerze i nadal ten błąd występuje. 

 

image.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...