Skocz do zawartości

Bug w module pocztowym

Polecane posty

Jest w html.

Podejrzewam początki padania systemu niestety, skoro nikt inny nie ma takich problemów. Pojawiły się dodatkowo kłopoty z polskimi znakami przy kopiowaniu tekstu do okna skype. Tydzień wyrwany z życia się szykuje >:( Co ciekawe maile tworzone w Thunderbird nie mają żadnych problemów z linkami, więc doraźnie się podpieram tym klientem poczty gdy trzeba linki wysłać do ludzi.

Link to postu

No niestety, u mnie nie obserwuję czegoś takiego.

Zapuść jakiś program do naprawy dysków, choć z doświadczenia pamiętam, że jeśli dysk na którym jest windows pada, to niezależnie od miejsca występowania błędów system co chwila wywala niebieski ekran. Jeśli u Ciebie tego nie ma, to być może ostanie się na błędach softwareowych.

Inaczej mówiąc witaj płyto instalacyjna.

Pamiętacie windows XP ?

"Usiądź wygodnie i zrelaksuj się". To mnie najbardziej wnerwiało :P

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Rozsądnym wydaje się, że poprawki błędów powinniście realizować w pierwszej kolejności. Z pewnymi błędami po prostu nie da się normalnie pracować. Uszanowałem decyzję o niewypuszczaniu patchy i czekałem na naprawę w wersji 1.16 a tu wielkie rozczarowanie. Znowu mam czekać kilka miesięcy na kolejną wersję? Prośba o przedstawienie jakiegoś konstruktywnego rozwiązania.

Link to postu

Proszę mi wierzyć, że gdybyśmy naprawili te, a nie inne błędy, to zadowolony byłby użytkownik A, ale z kolei użytkownik B pisał by dokładnie takiego samego posta. Niestety nie jest możliwe naprawienie wszystkiego jednocześnie. Niektóre błędy są po prostu trudne w naprawie i wymagają zmian w istniejących mechanizmach, albo poświecenia wielu dni na odnalezienie przyczyny. Poświęcając na jeden błąd tydzień czasu nie zrealizujemy 10 innych zgłoszonych przez użytkowników. Taka niestety jest rzeczywistość. Musimy zatem nieustannie ważyć czy lepiej zając się tym błędem czy innym, czy rozwiązanie tego zajmie tyle czasu ile zaplanowaliśmy czy może więcej. Jeśli więcej, to czy jest on ważniejszy niż kilka innych, które również były zaplanowane. Nie są to decyzje łatwe ale niestety konieczne.

Tym bardziej w przypadku tego błędu na Windows 8 na jakich pracujemy on nie występuje. Wykryliśmy go jedynie na Windows XP na maszynie testowej. Takie błędy są bardziej problematyczne do znalezienia i poprawienia i zajmują znacznie więcej czasu, niż mogliśmy wygospodarować w tej wersji.

Link to postu

Jestem w stanie zrozumieć brak czasu - sam mam go zwykle za mało. Może jednak warto poświęcić jedną wersję na poprawę błędów zamiast wdrażania nowych funkcjonalności, które zapewne są również pracochłonne.

Zgłaszany błąd występuje na maszynach pracujących pod WIN 7 (akceptuję brak wsparcia XP)- sprawdzałem na 3 różnych stanowiskach (u siebie i znajomych). Może rozważycie przywrócenie tej funkcjonalności z wersji 1.14 gdzie działała prawidłowo?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...