Skocz do zawartości

CIT estoński


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Jacek Izydorczyk,

Polecane posty

Witam serdecznie, czy możecie podpowiedzieć gdzie wyliczacie kwotę CIT estońskiego do zapłaty?

W GT była do tego deklaracja skarbowa "ryczałt od dochodów spółek (CIT estoński) - za miesiąc".

A w nexo? Jest deklaracja "podatek CIT-8E - do 20go dnia kolejnego miesiąca", jednak po wybraniu jej i miesiąca stycznia w polu wersja jest pusto. Nie mam żadnej opcji do wyboru. Czego u mnie brakuje?

Link to postu
28 minut temu, Pro Consilio napisał:

Rozwiązanie z wiadomości prywatnej nie do końca pomogło - tzn. otrzymałam plik do zainstalowania, wersja deklaracji już się pojawia i mogę ją wyliczyć natomiast za nic w świecie nie działa mi formuła i nie ciągnie wartości ze wskazanych w definicji kont 🤔

Proszę sprawdzić, czy jest dodana definicja w wersji 4, jeśli nie, to proszę dodać i przekopiować składniki z wersji 3.

Link to postu
16 minut temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Proszę sprawdzić, czy jest dodana definicja w wersji 4, jeśli nie, to proszę dodać i przekopiować składniki z wersji 3.

Dziękuję, ale niestety to nic u mnie nie zmienia, definicja jest zarówno dla wersji 3 jak i dla 4, już ją usuwałam i dodawałam na nowo i efektu niestety nie ma. Deklaracja wylicza się z zerami a zapisy na wskazanych kontach są. 

Link to postu
3 minuty temu, Jacek Izydorczyk napisał:

Może w szczegółach pozycji definicji określana jest kategoria dochodu, która nie została przypisana do pozycji zapisu księgowego?

Dziękuję. Naprowadził mnie Pan, poprawiłam i działa. W szczegółach definicji miałam kategorie dochodu właściwe ale w dekretach nie były zaznaczone.

Dziękuję!

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...