Skocz do zawartości

Powiązanie aukcji z kilkoma towarami jednocześnie

Polecane posty

Wierzę Panu na słowo. Choć później jak to analizowałem, też wydało mi się to bardziej problematyczne.

 

Jaka jest realna szansa wprowadzenia takiej zmiany?

Zna Pan osobą które jest w stanie taki dodatek wykonać?

 

Wydaje mi się że wystarczy skrypt który dla aukcji o numerze X i statusie nowa, podmieni na wybrane towary. Czy coś mi umknęło?

 

Pozdrawiam,

Link to postu

Trudno mi mówić o realnych terminach, bo życie pokazuje, że często zaskakiwani jesteśmy różnymi pilnymi zmianami - a szykuje się jeszcze jakaś zmiana związana z Allegro.

 

Osoby konkretnej wskazać nie mogę, ale można na forum zapytać w dziale z dodatkami.

 

Wydaje mi się że wystarczy skrypt który dla aukcji o numerze X i statusie nowa, podmieni na wybrane towary. Czy coś mi umknęło?

Z własnego doświadczenia powiem, że zawsze coś umyka (nawet po głębszej analizie) i wychodzi dopiero podczas realizacji zagadnienia. Tak więc mając to na uwadze nie potwierdzę ani nie zaprzeczę :).

Link to postu

Jak najbardziej gorący temat. Każdy chyba sprzedaje komplety. Montowanie ich to udręka przed wystawieniem dokumentów. Trzymanie dużego stanu kompletów nie wpływa dobrze przy sprawdzaniu w Subiekcie ile danego towaru zostało.

Na chwilę obecną sprawę będę chciał załatwić w taki sposób, że wszystkie komplety będę miał ze stanem zerowym w subiekcie. Przed wystawieniem dokumentów w Sello uruchomię sobie program, który wczyta z bazy Sello transakcje do paczek i przeskanuje je pod kontem posiadania towaru, który ma komplet. Potem tylko przez Sferę zmontuje tyle kompletów ile trzeba.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...