Skocz do zawartości

Błąd Sello, nie można wystawić aukcji mimo wypełnionej wartości stan.

Polecane posty

Teraz zmieniłem kategorie i jest takie coś

 

Wysyłanie aukcji 'DREMEL 200 (200-5) + Skrzynka Curver GRATIS !!!' nie powiodło się.

:

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawne przekazanie parametrów struktury (np. przekazano nieistniejące pole formularza sprzedaży).  - fid: 22342

Nieprawidłowa wartość parametru: Rodzaj urządzenia (0x80004005)

 

 

A nie można wybrać rodzaju urzadzenia w sello

Link to postu

U mnie podobnie:

 

Niepoprawna wersja kategorii lub pól sprzedaży. Proszę sprawdzić lokalne wersje i uaktualnić oprogramowanie! (0x80004005)

 

Kategorie wymuszone, na aukcjach też próbowałem podmieniać ręcznie kategorie ale nic to nie daje.

 

Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale dzisiaj zrobiłem aktualkę z wersji 1.13 do 1.15 i poprawki 1.15.1

 

Nie chcę już wracać bo 100 aukcji musiałbym robić od początku... czeka na wystawienie i niektóre są całkiem nowe.

 

Dobrze, że tylko 100, bo zazwyczaj jak mi się kończą to partiami po 300-500 a to już ból jak nie można wznowić.

Link to postu

Zdalny serwer zwrócił błąd:

Niepoprawne przekazanie parametrów struktury (np. przekazano nieistniejące pole formularza sprzedaży).  - fid: 22342

 

kilka razy się spotkałem z taką sytuacją, wystarczy, że wejdziesz do zakładki specyficzne i zapiszesz aukcje bez żadnych zmian.

Jeżeli pobrałeś kategorie z "wymuszeniem" to w pierwszej kolejności "przeklikaj"  jeszcze raz kategorie, a następnie wejdź w zakładkę specyficzne, zapisz i wyślij.

Link to postu

Prawdopodobnie na Allegro zmieniły się identyfikatory atrybutów a w aukcjach Sello są zapisane stare wartości, które nie przechodzą. Można to sprawdzić wchodząc właśnie w aukcję, klikając sprawdzenie opłat - błąd powinien się pojawić w chmurce.

Następnie po wejściu na zakładkę z atrybutami specyficznymi sprawdzić ich poprawność, ewentualnie zmienić na takie jak mają być i ponownie sprawdzić opłaty. Jeśli błąd zniknął, tzn że identyfikatory zostały zmienione. Należy taką aukcję zapisać i powinna się wystawić.

 

Link to postu

Trzeba poczekać na pobranie kategorii. Kiedyś zauważyliśmy, że Allegro potrafi zwrócić stare kategorie i atrybuty pomimo iż pobierane są one jako nowe po stwierdzeniu niezgodności wersji kategorii. Dlatego też w Sello dorobiliśmy opcję wymuszania przy ręcznym pobieraniu kategorii, bo domyślny mechanizm jak pobierze "nowe" (ale stare) kategorie, to uznaje, że pobrał najnowsze.

Czasami trzeba w takim wypadku pobrać ponownie kategorie z wymuszeniem.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...