Skocz do zawartości

Problem z wysyłaniem aukcji i sciąganiem transakcji

Polecane posty

Zdaje się, że problem jest specyficzny dla Twojego systemu.

Nikt w ostatnim czasie nie raportował takiego błędu, a jest tu paru krzykaczy, którzy się wydzierają nawet jak nie ma błędu. Np. ja.  ;D ;D ;D ;D

 

Czy zauważasz jakieś możliwe przyczyny "zepsucia" połączenia u Ciebie w systemie ?

Nowy program antywirusowy, reinstalacja systemu, zapora, zmiana dostawcy internetowego, nowy router ?

 

Czy inne strony działają jak należy ?

 

Trzeba szukać czegoś w tym kierunku.

Być może znalazł się u Ciebie jakiś wirus, lub uszkodzenie dysku, i zepsuły się biblioteki Sello.

Jeśli tak, można spróbować reinstalować Sello.

 

 

Link to postu

Raczej jest to problem z konfiguracją sieci, lub działaniem firewala/antywirusa. Możliwe też, że serwer DNS jest źle skonfigurowany w połączeniach internetowych, system jest niezaktualizowany itp.

 

Tutaj kilka procedur, które mogą przybliżyć do źródła problemu:

http://fixinternetexplorer.blogspot.com/2012/01/how-to-fix-error-12029-internet.html

 

Link to postu

Chodzi o to, że nie zmieniałem żadnych konfiguracji, a Sello przestało działać prawidłowo. Sello zainstalowane jest na wirtualnym systemie Oracle VM / Windows Server 2008. Wydaje mi się, że sprawdziłem już wszystkie możliwości ale dalej nie mogę znaleźć przyczyny błędu. Czy mogą mieć wpływ ustawienia klucza WebAPI na allegro?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...