Skocz do zawartości

Transakcje się nie siągają

Polecane posty

1. Tak, bo dokładnie to samo robi zapytanie wspomniane powyżej. Sprawdza jaka jest informacja o liczbie ofert na aukcjach i porównuje ją z liczbą transakcji. Wymaga to zatem aktualnych danych na temat aukcji ze sprzedażą.

2. Filtr sprawdza wartość różną, czyli jeśli liczba transakcji nie zgadza się z liczbą ofert którą podaje Allegro to taka aukcja jest wtedy wyświetlana. Na dole w gridzie transakcji można wtedy zweryfikować w czym leży problem.

 

Coś postaramy się zmienić z tą nazwą, bo faktycznie jest nieprecyzyjna ;).

Link to postu

Witam,

 

wystąpił u nas identyczny problem, z którego wyniknął kolejny. Otóż po otrzymaniu wiadomości o zakupie i płatności, postanowiłem

dodać transakcje ręcznie. Problem w tym, że te transakcje wpadły do systemu z kilkudniowym opóźnieniem, w związku z czym mam teraz po

2 transakcje do jednego klienta. Wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, iż po usunięciu tej "nowej" transakcji po jakimś czasie znowu pojawia

się w systemie jako niezrealizowana i nieopłacona. Czy można jakoś programowi wskazać, że ta transakcja została już zrealizowana i

przekierować ja do zakończonej transakcji wklepanej odręcznie, lub chociaż uniknąć pojawiania się tych "nowych"?

 

Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale mam odznaczoną opcję "Tylko na podstawie zmian w historii." w parametrach dot. aukcji.

Link to postu

Niestety nie da się wskazać, ze transakcja należy do aukcji i Sello traktuje tą ręcznie dodaną jako zupełnie niepowiązaną z aukcją. Aby transakcja się nie pobierała trzeba ją albo pozostawić i Anulować, albo zmienić datę zapisywania transakcji np na dzień dzisiejszy - administracja > parametry wysyłania i odbierania > zakładka aukcje.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...