Skocz do zawartości

Edycja towaru/oferty i brak zmian, brak reakcji

Polecane posty

Mam problem z brakiem reakcji sello nx na zmiany w ofercie... (https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/12692,sello-nx-–-jak-przeslac-zmiany-w-ofertach-do-serwisu-sprzedazy-internetowej.html?token=IjIwMjQvMDMvMTMsIDEyOjU5OjEzLS0-U2VsbG8gTlgsICI.gi6wzRkwDn0nM75jLilfaB6fufk) Oferty internetowe -> Aktywne -> Popraw -> Zapisz... i powinno dojść do zmian i pojawić się coś w kolumnie SAS a tymczasem nie dzieje się nic... Kolumna pusta ani żółtego znaczka ani zielonego ;(

Link to postu

A co zmieniałeś? Nie wszystko SNX jeszcze zmienia w allegro.

 

Czy użyłeś drugiej opcji?

image.png.5dabab7169c58387eb6c96174724830d.png

 

 

6 minut temu, Melox PL napisał:

Kolumna pusta ani żółtego znaczka ani zielonego ;(

Czyli nic jeszcze nie wysłane do allegro, żadnych zmian. Nie dokonano ich, ani nie wysłano.

Link to postu
Teraz, Melox PL napisał:

Zmieniany był opis oraz testowo dla sprawdzenia był podmieniany "asortyment nexo" na inny i też zero reakcji.

 

Akurat obie te opcje jeszcze nie działają w SX - też próbowałem czy działa... Z tego co wiem, kwestia kolejnych wersji, ale nie wiem jak to czasowo...

Link to postu
W dniu 13.03.2024 o 14:57, Melox PL napisał:

A jak mam towar na liście zaciągniętych i aktywnych towarów z allegro i dopiero podpinam do niego "asortyment nexo" to te zmiany przewiduje program??? Bo tez nie mam żadnej reakcji ;((

Jak "podpinasz"?

Co widnieje w OFERTY INTERNETOWE w kolumnach image.png.3644db7f639a3b588b419d6f8d5b1746.png ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...