Skocz do zawartości

Kod przywracający powiązania aukcji z towarem

Polecane posty

Próbuję użyć kodu ze strony

https://forum.sello.pl/index.php?topic=6335.0

 

Polecenie wyświetla gotowy kod, który można umieścić w opisie aukcji aby po pobraniu aukcji powielonej na serwisie przywrócone zostało powiązanie z towarem. Przed wykonaniem polecenia należy zmienić w ostatniej linijce symbol towaru na właściwy.

 

select it_Symbol Symbol, it_Name Nazwa,'<div id="sello-metadata" style="display: none !important;" data-database="{'+ (select top 1 cast( pd_guid as varchar(64)) from pd__Podmiot)
+'}" data-item-id="'+ cast(it_Id as varchar)+'" ></div>' kod from it__Item
where it_Symbol = 'szukany_symbol_towaru'

 

Jednak po zrobieniu zapytania w programie serwisowymkod się nie pojawia, tylko:

Symbol, Nazwa, kod - to pole jest puste

 

co robię źle, w pole szukany_symbol_towaru wstawiam symbol towaru z subiekta

Link to postu
  • 5 tygodni później...

działa, czyli poprawny kod to:

 

select it_Symbol Symbol, it_Name Nazwa,'<div id="sello-metadata" style="display: none !important;" data-database="{'+ (select top 1 cast( pd_guid2 as varchar(64)) from pd__Podmiot)
+'}" data-item-id="'+ cast(it_Id as varchar)+'" ></div>' kod from it__Item
where it_Symbol = 'szukany_symbol_towaru'

Link to postu

Kod się ładnie wygenerował, jednak chyba nie działa

 

wkleiłem poniższy kod

<div id="sello-metadata" 

style="display: none !important;" data-database="{09B2816B-6E89-4016-BD06-51D7DBBCCDC9}" data-item-id="1006" ></div>

 

do aukcji na allegro (na sam koniec), pobrałem transakcje w sello wraz z pełnymi danymi, opisami.... i nic mi nie powiązało

 

może robię coś źle ?

Link to postu

 

Jak wznawiasz aukcje ręcznie z Sello poprzez "Powiel", albo "Wystaw ponownie", to wówczas wszystko jest powiązane poprawnie.

 

Myślę, że jest to łatwiejsze rozwiązanie niż szukanie za każdym razem kodów i ich wklejanie do aukcji. Ja w zakończonych aukcjach klikam hurtem Wystaw ponownie i gotowe.

 

Oczywiście pod warunkiem, że ilość towaru się zgadza i nie trzeba zrobić korekt w opisie :)

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

A ja mam 1 towar w którym po wystawieniu kod <div id="sello-metadata" w ogóle nie występuje...

Co może byc przyczyną? Oczywiscie powiązany z towarem w sello i sgt, wielokrotnie wystawiany przez sello.

 

http://allegro.pl/ksiazka-moj-pionowy-swiat-jerzy-kukuczka-i4831621677.html

 

Dodam, że w innych towarach na aukcjach kod występuje.

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...