Skocz do zawartości

Wydruk deklaracji CIT-8(33)

Polecane posty

Chciałam zapytać czy jest możliwość wydrukowania deklaracji CIT-8(33) do wersji pdf w jednym pliku (wraz z załącznikami) tak jak jest taka możliwość w Rewizorze GT? (poprzez eksport deklaracji)

 

W Rewizorze Nexo ani wydruk (opcja drukuj na drukarce) ani zapis do folderu (który jest w bardzo ale to bardzo niskiej jakości, a zajmuje bardzo dużo MB) nie daje takiej możliwości. 

Dodatkowo mam pytanie: dlaczego wydruk (poprzez drukarkę) załącznika CIT-8/0 powoduje że generują się aż 3 pliki. Pierwszy zawiera pierwszą stronę, drugi drugą, a trzeci trzecią, czwartą i piątą. Czyli w sumie 3 oddzielne pliki na jedną deklarację?

Link to postu
21 minut temu, Marta Nowacka napisał:

Chciałam zapytać czy jest możliwość wydrukowania deklaracji CIT-8(33) do wersji pdf w jednym pliku (wraz z załącznikami)

Podpowiem obejście.

Wirtualna drukarka PDFCreator (bezpłatna) do której "drukujemy" wszystko co chcemy, a po wysłaniu wszystkich stron używamy opcji "Połącz -> Scal wszystko".

Można zrobić jeden plik pdf z dowolnej liczby wydruków, w tym także pochodzących z różnych programów.

Bardzo użyteczne narzędzie. I pliki mają "normalne" rozmiary 😉

Link to postu
1 godzinę temu, Andrzej Kubik napisał:

Podpowiem obejście.

Wirtualna drukarka PDFCreator (bezpłatna) do której "drukujemy" wszystko co chcemy, a po wysłaniu wszystkich stron używamy opcji "Połącz -> Scal wszystko".

Można zrobić jeden plik pdf z dowolnej liczby wydruków, w tym także pochodzących z różnych programów.

Bardzo użyteczne narzędzie. I pliki mają "normalne" rozmiary

Dziękuję za podpowiedź. Zainstalowałam ale niestety rozmiary nadal są spore. CIT-8 z samym tylko załącznikiem CIT-8/0 zajmuje 50 MB. Czy można to jakoś znacząco zmniejszyć? W Rewizorze GT zajmował około 1 MB.

Link to postu
W dniu 27.03.2024 o 12:02, Marta Nowacka napisał:

Dziękuję za podpowiedź. Zainstalowałam ale niestety rozmiary nadal są spore. CIT-8 z samym tylko załącznikiem CIT-8/0 zajmuje 50 MB. Czy można to jakoś znacząco zmniejszyć? W Rewizorze GT zajmował około 1 MB.

W ustawieniach "drukarki" PDF Creator można było kiedyś wybrać jakość, a to od niej zależy ile MB waży wygenerowany plik.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...