Skocz do zawartości

SCHEMAT IMPORTU FV SPRZEDAŻY W EURO (fv krajowe)

Polecane posty

Dzień dobry,

 

czy jest możliwość aby ustawić tak schemat przy imporcie, aby  faktura sprzedaży była zadekretowana w walucie euro ? ( tzn. pobieram faktury z programu CMR i są wystawione w euro (sprzedaż krajowa) ale przy obecnych ustawieniach "przechodzą" mi w PLN i wszystkie potem ręcznie zmieniam na EUR (pracuję na rewizorze GT) ). Nie wiem czy to kwestia, że coś nieprawidłowo ustawiłam ? Czy tego, że nie ma takiej możliwości.

 

 

Link to postu
2 godziny temu, Jolanta Lis-Kuźbińska napisał:

czy jest możliwość aby ustawić tak schemat przy imporcie, aby  faktura sprzedaży była zadekretowana w walucie euro ?

Jak najbardziej tak.

 

2 godziny temu, Jolanta Lis-Kuźbińska napisał:

pracuję na rewizorze GT

Polecam poznać program przed rozpoczęciem pracy.

 

2 godziny temu, Jolanta Lis-Kuźbińska napisał:

Nie wiem czy to kwestia, że coś nieprawidłowo ustawiłam ?

Nie pokazał Pani dokumentów, nie pokazała Pani co ustawiała, więc jak ktoś miałby się do tego odnieść ? Proszę zaimportować fakturę wystawioną w Subiekcie GT to dowie się Pani, czy błąd leży po stronie danych czy konfiguracji programu.

 

2 godziny temu, Jolanta Lis-Kuźbińska napisał:

Czy tego, że nie ma takiej możliwości.

Jak wyżej, Rewizor GT pozwala wprowadzać i importować z epp dokumenty handlowego w walucie.

Link to postu
3 godziny temu, Daniel Kozłowski napisał:

Jak wyżej, Rewizor GT pozwala wprowadzać i importować z epp dokumenty handlowego w walucie.

Tylko, jak obaj dobrze wiemy, plik EPP musi być zrobiony "po bożemu", czyli z informacją o walucie, a czy tak jest to nie wiemy.

Ba, nie wiemy w ogóle czy pani korzysta w plików EPP, więc... na ten moment nic nie wiemy.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...