Skocz do zawartości

Notoryczna próba zmiany cen w tych samych ofertach

Polecane posty

Sello (albo ja nie wiedząc w jaki sposób) ustawiło się na próbę zmiany cen na allegro.cz dla niektórych ofert:

image.png.e5f972c68888c531b0eee05d8579f634.png

 

Nie wiem ani dlaczego, ani skąd bierze tę kwotę.

image.png.03452469332550f92a34e7582dd84761.png

 

Problem polega na tym, że nawet po anulowaniu tej zmiany (anuluj zmiany oczekujące), sello na drugi dzień nadal próbuje to zrobić.  Zawsze dotyczy to tych samych produktów. Mam 10 rodzajów pudełek, a tylko z jednym produktem z tej grupy jest taka sytuacja.

 

Nawet jak anuluję zmiany oczekujące, wejdę w ofertę przez allegro, odświeżę przelicznik cen, a w sello pobiorę pełne dane ofert - po paru tygodniach problem znowu wystąpi.

Link to postu
W dniu 3.05.2024 o 17:44, Sebastian Olszowski napisał:

Co to oznacza dla sello?

to oznacza, że za każdym razem gdy zmienia się cena w towarze podpiętym do tej oferty, Sello będzie generować zmianę ceny dla serwisu CZ, bazując na cenie wyliczonej na podstawie aktualnego kursu walut z tabeli kursów w Subiekcie. Jeśli ta tabela nie jest automatycznie pobierana to ceny te mogą być niepoprawne i nie należy wtedy używać synchronizacji tych cen w ofertach.

 

Cena w CZK jest widoczna w towarze w Sello - wyliczana na podstawie tabeli kursów z Subiekta.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...