Skocz do zawartości

problem z opisem w sello

Polecane posty

Miałem wczoraj to samo. Aukcja przygotowana nie chciała mi się otworzyć na zakładce opis. Oczywiście wiem, żeby czekać bo w końcu się otworzy :)

 

Okazało się, że straciłem połączenie z internetem (zawiesił się router). Ale czemu, nawet w przypadku oczywistego z punktu widzenia przeglądarek, braku połączenia z internetem Sello tyle nad tym myśli. Czy jest jakiś mechanizm w tym miejscu w Sello, że ponawia wysyłanie żądania do każdego elementu w opisie po ileś razy i dlatego tyle to trwa?

 

Sam IE8 po włączeniu, od razu zgłasza błąd "Nie można otworzyć..."?

Link to postu
Ale czemu, nawet w przypadku oczywistego z punktu widzenia przeglądarek, braku połączenia z internetem Sello tyle nad tym myśli

Przeglądarki to są maszyny tylko do przeglądania Internetu, zatem są napisane tak aby na wszelkie nieprawidłowości reagować odpowiednio.

Z tego co pamiętam, bo nie zajmowałem się tym fragmentem programu, to okno z opisem czeka na załadowanie się wszystkich elementów opisu aby wykonać dalsze operacje (być może na tym opisie). Jeśli serwer lub łącze zawiedzie to najprawdopodobniej przeglądarka wbudowana w Sello oczekuje z góry ustalony czas po czym zwraca timeout i idzie dalej.

Przyjrzymy się temu, czy da się to jakoś zoptymalizować.

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

w moim przypadku jest tak samo, czy mogą Państwo odpowiedzieć na zadane pytanie kilka miesięcy temu? mieli się Państwo przyjrzeć problemowi,

 

Czy da sie ustawić jakiś timeout aby szybciej ładowało opis?

Po prostu czeka przykładowo 10s, nie może załadować danych to po prostu pokazuje dane , które się załadują a pozostałe nie?

 

Czekam na rozwiązanie

Link to postu

Próbowaliśmy zasymulować różne problemy z dostępem do zasobów zdalnych jednak samego zawieszenia się nie odnotowaliśmy. Musi on zatem występować w jakichś niecodziennych warunkach. Proszę zatem, o ile to możliwe, o więcej informacji nt. tego co się nie ładuje z danej strony, czy z serwerem coś się w danej chwili dzieje?

 

Ewentualnie proszę podesłać do nas treść tego szablonu, to sprawdzimy na konkretnym przypadku (sello@insert.com.pl z linkiem do tego wątku).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...