Skocz do zawartości

Data utworzenia transakcji

Polecane posty

Jest szansa aby kolumna "Utworzona" przedstawiała datę pierwszego zakupu, a nie datę ostatniego zgrupowania ?

Zdarzają nam się klienci którzy potrafią robić zakupy przez okres 3 miesięcy, na przypomnienie o transakcji reagują kupując kolejne przedmioty, tym sposobem blokują chodliwy towar i jednocześnie nasza czujność spada, a czas w jakim można odzyskać prowizję przepada.

Tak więc, proszę aby data utworzenia transakcji obrazowała datę najstarszą ze zgrupowanych transakcji.

Link to postu

:)

Super klienci.

 

Ja też czasem zbieram przedmioty przez miesiąc, ale dotyczy to sprzedawców sprzedających używane płyty CD, którzy na dodatek robią na nie licytacje.

Często tak mam, że już chcę płacić, ale oni akurat coś nowego wystawili i znów czekanie na koniec licytacji.

 

Także są sobie sami winni  ;D

 

Jednak myślę ze miesiąc to długi czas na decyzję zakupową i wszystkie dłuższe oczekiwania bym anulował i występował o zwrot prowizji.

Link to postu

Ja wpisałem w regulaminie, że na wpłatę czekamy do 10 dni. Nie mam miejsca żeby trzymać takie przygotowane do pakowania paczki ale nie wysłane jeszcze bo...

 

Wysyłamy dwa przypomnienia i trzecie ostatnie, że jak nie uregulują wpłaty to ze względu na brak kontaktu ze strony klienta zamówienia zostanie anulowane i wystąpimy o zwrot prowizji. Klienci albo wtedy nagle ożywają i pojawia się fod. Albo nadal nic nie odpisują - występujemy do Allegro o zwrot prowizji i posyłamy klientowi maila, że zamówienie anulowane.

 

Co do sugestii to mi tam rybka ;) ale oczywiście popieram :)

Link to postu

To prawda, ale zaraz ktoś powie, że po dacie nie widać, czy ktoś aktywnie kupuje na aukcjach i chce się anulować aukcje, a tu przecież cały czas kupuje.

 

Trzeba to rozwiązać inaczej. Może nowa kolumna "Data najstarszej transakcji w grupie".

 

Tak, aktywnie przez 3 miesiące, data utworzenia to data utworzenia a nie modyfikacji.

Link to postu

Bo jak zrobisz grupę, to chyba data utworzenia powinna być cały czas stara, czyli tak jak chcesz ?

 

Kurcze już sam nie wiem czy ja coś niejasno napisałem ?

 

Pierwszy post pierwsze zdanie:

Jest szansa aby kolumna "Utworzona" przedstawiała datę pierwszego zakupu, a nie datę ostatniego zgrupowania ?

 

tak więc

Bo jak zrobisz grupę, to chyba data utworzenia powinna być cały czas stara, czyli tak jak chcesz ?

nie zakładałbym wątku gdyby tak było ale jest niestety wręcz odwrotnie tzn. po zgrupowaniu transakcja otrzymuje nową datę  :(

 

 

Ta na szybko pierwszy lepszy przykład do zobrazowania problemu:

trans.png.cbdafe56126a3afac0e6f99acd789601.png

Link to postu
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...