Skocz do zawartości

Nie pobiera formularzy

Polecane posty

Pobiera ale z sporym opóźnieniem. Niestety jeżeli chodzi o pobieranie w czasie rzeczywistym pełnych danych to wina algorytmu sello, że trwa to bardzo długo.

Rada dla INSERTA, udajcie się do Poznania, do siedziby Allegro, tam wszystko wam wytłumaczą.

 

Algorytm pobierania "pełnych danych" jest faktycznie autorski Sello i inne programy go nie posiadają.

Ale to właśnie dzięki niemu możemy pobierać transakcje gdy standardowy sposób nie działa, a wszystkie inne programy w tym czasie stoją i kwiczą  :P

Link to postu

Nie gloryfikujcie tak tych "pełnych danych" bo nie zawsze to działa, ja dziś usilnie próbowałem pobrać brakujące dane straciłem tylko 3h bo i tak się nie pobrało.

 

Na pocieszenie jest to ogólny problem na Allegro i dane spływają z dużym opóźnieniem

 

http://cafe.allegro.pl/showthread.php?1728542-Op%C3%B3%C5%BAnienia-w-sp%C5%82ywaniu-informacji-o-formularzach-pozakupowych

 

[AKTUALIZACJA] Opóźnienia w spływaniu informacji o formularzach pozakupowych

Z powodu problemów po stronie WebAPI Allegro użytkownicy Menedżera Sprzedaży (jak i wszystkich innych aplikacji sprzedażowych obsługujących Allegro) mogą napotkać problem z kilkugodzinnym opóźnieniem w spływaniu informacji o wypełnieniu przez kupującego formularza pozakupowego.

 

Zaległości są już nadrabiane, a problem powinien być zażegnany dzisiaj w godzinach przedpołudniowych (zostanie wówczas zamieszczona stosowna aktualizacja).

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

[AKTUALIZACJA - godz. 15:45]

 

Niestety problemy się przedłużają. Prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności nadal trwają.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...