Skocz do zawartości

akcie wielokolorowe sello - subiekt GT - jak to ugruść

Polecane posty

Na początku witam wszystkich, jestem całkowicie zielony w temacie SELLO i mam prośbę o pomoc.

 

 

Mam aukcje danego rodzaju piłki. Ale na jednej aukcji jest ta piłka sprzedawana w 12 wariantach kolorystycznych. Dotychczas sprzedaje tak że po zakupie klienci mi piszą jaki kolor mam wysłać. Czasami zdarza się że jedne klient kupi na jednej aukcji trzy sztuki w różnych kolorach, czasami 2 sztuki w tym samym kolorze  i tak dalej.

 

Jaki obrać system sprzedaży w takim przypadku.

 

Chodzi o to abym mógł z sello wygenerować zmówienie w subiekcie i wyfakturować oraz ściągnąć z magazynu.

 

Proszę nakreślcie mi drogę :) bo czytam i czytam i już sam nie wiem. A nie chce popełnić na początku błędu który się potem zemści.

 

 

 

 

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Z kolorami, tak samo jak z rozmiarami jest problem, bo nie obsługuje tego Allegro.

Tym samym Sello tego też nie obsługuje.

 

Nie obsługuje tego nawet Subiekt.

 

Obecnie sprzedawcy edytują transakcję w Sello i ręcznie podmieniają towary z "Piłka A" na "Piłka A niebieska" itd.

 

 

Dlatego fajnie było by gdyby gdyby podczas wystawiania aukcji dać nam możliwość wybrania cechy, jaka będzie dodawana automatycznie do każdej transakcji pochodzącej z tej aukcji - wtedy jednym kliknięciem można było by wyłapać wszystkie transakcje w których klienci wybierają kolory, bo przy kilkuset transakcjach dziennie bardzo łatwo taką transakcję "przeklikać" nie zmieniając koloru...

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...