Skocz do zawartości

Błąd przy próbie łączenia do serwisu

Polecane posty

Panowie pomocy - coś mi się wysypało - a raczej ja coś wysypałem

Grzebałem dzisiaj w kompie bo wgrało mi sie na przeglądarki internetowe jakieś dziwne coś które uzunąłem - w między czasie odinstalowałem jeden program antywirusowy i zainstalowałem inny.

 

I mimo że wcześniej wszystko dobrze działało teraz nie odbiera mi aukcji i transakcji

Jak wchodzę w zarządzanie kontami i licencjami to moje konto allegro ma prawidłową nazwę i hasło ale ale przy kliknięciu "Sprawdź konto" wyskakuje "Wystąpił błąd przy próbie łączenia do serwisu"

Z kolei w ustawieniach FTP też jest wszystko dobrze ustawione a jednak przy testowaniu połączenia jest "Wystąpił błąd podczas połączenia z serwerem FTP. Sprawdź połączenie....."

 

CO ZEPSUŁEM TYM RAZEM :(

Link to postu

w zarządzaniu licencjami jak daje Sprawdz połączenie to od razu

w ustawieniach FTP po kliknięciu testuj w tla jest okienko ładowania które daje na kilka kresek i dalej wyskakuje błąd

 

Jak klikne wyślij/pdbierz wszystko to w raportach pojawiają się 3 raporty o błędach - ale teoretycznie bo nie moge się zadnego opisu tych błędów doszukać

 

 

Link to postu

Ło rety.... no zdaje sie że problem rozwiązany... dość banalny, że aż wstyd... ale że chyba nie taki jednak oczywisty to Wam powiem

 

Przy czyszczeniu przeglądarki z jakiegoś syfu przez przez który nie miałem nic tylko wyskakujące reklamy, w pewnym momencie odłączyłem internet i ustawiłem przeglądarkę w tyb off-line ( nie wiem czy miało to logiczne i techniczne uzasadnienie dla tego co w danej chwili robiłem :) )

 

W każdym bądź razie wygląda na to że to musiało być przyczyną

Gdyby nie to że pomyślałem że może jak zrobie upke do 1.17.2 to się samo naprawi :)

to bym dalej jęczał... w momencie jak kliknołem inforamcje w głównym oknie Sello "wersja 1.17.2 do pobrania" wyskoczyło okienko że treść nie może być wyświetlona w trybie off-line kliknąłem połącz i...

 

VOILA !!! :)

 

Do następnego problemu... pozdrawiam :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...