Skocz do zawartości

Aukcje bez końca - ZAKOŃCZENIE - automatyczne wznawianie BŁĄD

Polecane posty

Hej,

 

Słuchajcie zauważyłem pewien błąd.

Od jakiegoś czasu widzę sytuację danego typu:

Mam aukcje wystawione bez końca do wyczerpania produktów.

Przed końcem aukcji (wystawiłem np 1000) konczy sie produkt i koncze aukcje przez allegro.

Po kilku dniach zauważam że aukcja wystawiła się ponownie i leci od nowa (bez sprzedaży)

Po sprawdzeniu, okazało się że nie przeskoczyła do Zakońćzonych w sello.

Najgorze w tym to, że powielają się aukcje promowane, już chyba z 10 no i towar sie sprzedaje, a ja go nie mam na stanie.

 

Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić??????

Link to postu
  • 11 miesięcy temu...

Ja mam dokładnie ten sam problem. Chodzi o aukcję wystawioną w sklepie. Widzę, że wystawiałem ją przez Sello a nie przez Allegro. Kończyłem ją już kilkakrotnie. Zarówno przez Allegro jak i przez Sello. Ciągle wystawia się ponownie.. Dzisiaj znowu..  

ps. po jej zakończeniu - niczego nie ma w przygotowanych, po prostu po kilku minutach pojawia się nowa aukcja w trwających

Link to postu

Zdaje się, że masz rację. Allegro zasugerowało, że musiałem wystawić tę aukcję za pomocą menedżera sprzedaży. Rzeczywiście kiedyś coś tam wystawiałem więc być może właśnie w tym tkwił błąd.

 

Mi pomogło poniższe:

http://faq.allegro.pl/artykul/28641/jak-zakonczyc-oferte-z-automatycznym-wznawieniem

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...