Skocz do zawartości

Sello - połącznie z subiektem w celu wysyłania dokumentów zakupu drogą mailową.

Polecane posty

Witam, prosiłbym o pomoc w rozwiązaniu problemu który opisze poniżej :  ???

 

W firmie mam zsynchronizowane sello z subiektem GT, wykonując tą synchronizację

dążyłem do tego żeby dokumenty sprzedaży produktów zostały wysyłane z

automatu do klienta drogą mailową. Dokładniej opisując chodzi o to żeby z

transakcji które zostały dodane do paczek w sello tworzyły się dokumenty

końcowe typu faktura ponieważ ten dokument jesteśmy wstanie zbiorczo wysłać

z pod subiekta (mając czerwonego plusa) do kontrahenta.

 

Problem który chciałbym rozwiązać to możliwość zbiorczego wystawiania dokumentów końcowych w sello do wszystkich paczek. Na chwilę obecną jedynie co udało mi się ustalić to że możemy wystawiać taki dokument ale pojedynczo wchodząc w każdą paczkę oddzielnie. Przy dużej ilości transakcji (400 - 700 Dziennie) jest to bardzo czasochłonne i mija się z celem. Moje pytanie brzmi:  ???

 

Czy są Państwo wstanie stworzyć funkcjonalność, skrypt do sello który wystawiałby te dokumenty końcowe (faktury) np zaznaczając w sello wszystkie paczki żeby był oddzielny przycisk pod nazwą "utwórz dokumenty końcowe" po lewej stronie czy też pod prawym przyciskiem myszy. Kolejne rozwiązanie to podczas tworzenia listów wysyłkowych mogło by się pojawiać dodatkowe okno z pytaniem czy utworzyć dokumenty końcowe zbiorczo...

 

Bardzo proszę o pomoc.

Link to postu

Witam ten skrót klawiszowy ctrl+shift.s działa z tego co zauważyłem tylko w zakładce transakcje, dla mnie ważne jest to żeby takie dokumenty końcowe były wystawiane do tych zamówień które znajdują się w zakładce paczki, da się to jakoś tam zrobić ? 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...