Skocz do zawartości

Zawieszanie sello podczas przechodzenia poprzez zakładki

Polecane posty

gdy zaloguję się na inne konto problem również występuje. Praktycznie we wszystkich zakładkach.

Zauważyłem nowy objaw, w zakładce aukcje trwające, znikają rekordy. np wieczorem było 1700 aukcji a rano zostało 1300, wchodzę w zakładkę towary i okazuje się że sello podaje, że dany przedmiot jest niewystawiony a w rzeczywistości jest on wystawiony.

 

Link to postu

Witam,

widze ze ten problem jest omawiany.

 

u mnie to samo. Obojetnie z jakiego PC i jakiego uzytkownika

 

 

mam tu poblem z zawieszaniem sie SELLO :-(

 

Opisze jak sie sprawa ma:

1. Przygotowane aukcje

2. Powiel

3. wybur towaru

itd

 

ok wzsystko dziala. Ale niestety talko 1 albo 2 albo 3 razy pod zad ?!

Jak jedna sie da zroobic jest wszystko ok ale przy drugiej SELLO sie zawiesi i zostaje tylko maska gdzie wszystko widac ale nic sie nie daje nadusic i musze programm zamknac (prawa mysz na ikonke inaczej nie da rady).

Okropnie uciazliwa sprawa gdy sie chce wystawiac aukcje  :'(

 

Co zrobic z takim fantem ???

 

Dziekuje i pozdrawaim

 

Link to postu

gdy zaloguję się na inne konto problem również występuje. Praktycznie we wszystkich zakładkach.

Zauważyłem nowy objaw, w zakładce aukcje trwające, znikają rekordy. np wieczorem było 1700 aukcji a rano zostało 1300, wchodzę w zakładkę towary i okazuje się że sello podaje, że dany przedmiot jest niewystawiony a w rzeczywistości jest on wystawiony.

 

 

Napisz coś więcej - czy macie bazę Sello na serwerze ?

Czy serwer jest restartowany ?

Na jakim systemie pracujecie ?

 

Czy macie darmową wersję SQL Servera czy płatną ?

Ile jest ramu na serwerze lub komputerze z bazą ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...