Skocz do zawartości

Przy próbie interakcji z aukcją przygotowaną otwiera przeglądarkę

Polecane posty

I znowu problem...

 

Ale może po kolei:

 

1. Zaznaczyłem sobie sporą ilość aukcji do wystawienia. Dałem wystaw z szablonów domyślnych.

2. Zwiesiło się w połowie. Restart programu.

3. Po kolejnej próbie dodania - znów zwiesiło się w połowie.

4. Sprawdziłem aukcje przygotowane, pojawiła się ich tam znaczna część.

5. Po zaznaczeniu gotowe do wystawienia znowu zwiesiło się w połowie, nie odwieszało się, pomagało tylko wyłączenie przez managera zadań. Odkryłem, że przy każdym zwieszeniu się otwiera się link w przeglądarce.

6. Dotarłem do tego jaki towar to powoduje - nie zaznaczam go i wystawiłem całą resztę.

7. Nie mogę go usunąć z przygotowanych aukcji, delete, enter czy inne opcje nie działają na nim, powodują otwarcie w przeglądarce linka, a on sobie tam dalej wisi.

 

Jak go usunąć? Bo, że problem z opisem to wiem, już kiedyś tak miałem, ale wtedy nie przeszło do aukcji przygotowanych i mogłem z tym walczyć...

Link to postu

Czyli masz jakąś aukcję w przygotowanych której nie możesz usunąć?

 

Czy jak próbujesz ją usunąć to masz jakiś dymek, błąd, cokolwiek?

Czy lista z aukcjami przygotowanymi była odświeżana.

Czy usuniesz ją z konta szefa?

Sprawdź czy ta sama aukcja nie jest także w trwających.

Restart kompów z Sello i powinna się odblokować.

Jak restart nie pomoże to pobierz pełne dane o wszystkich aukcjach. I znowu restart.

Sprawdź liczbę aukcji trwających w Sello i w przeglądarce na Twoim koncie Allegro - czy jest taka sama - czy coś Ci się nie pomieszało podczas tych błędów.

Link to postu

Nic się nie pojawia, po prostu po naciśnięciu delete otwiera się nowa karta w Firefoxie z linkiem związanym z tym towarem. W Sello mam dźwięk przy klikaniu na cokolwiek taki sam jak gdybym otworzył coś, np. edycję towaru w małym oknie, i klikał gdzieś obok na Sello inne opcje.

 

Nie usunę z żadnego konta, nie ma jej w trwających, bo nie była wystawiona.

 

Musi być jakiś błąd w opisie tej aukcji, powodujący otwarcie się karty w firefoxie.

Link to postu

A jest jakaś opcja usunięcia z bazy danych aukcji przygotowanych? Bo to mi wystarczy, edytuje ten towar w subiekcie i będzie działać.

 

Na 100% problem jest w opisie i jego interpretacji przez Sello - bo tak mi się już działo, tylko nigdy w tej sytuacji nie przeszło z towarów do aukcji przygotowanych.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...