Skocz do zawartości

Link do przesyłek InPost Allegro - listy i paczkomaty

Polecane posty

Być może już zauważyliście, że od jakiegoś czasu jest nowy, ładnie działający link do przesyłek Allegro InPost - zarówno paczkomaty jak i listy. Można stosować :)

https://inpost.pl/pl/pomoc/znajdz-przesylke?parcel=[Paczka::NumerNadaniaZnormalizowany]

Link to postu

Tak, widzieli my.

Ciekawe tylko dlaczego dali to w sekcji Pomoc :P

 

Niemniej jednak przesyłka nadal znika ze śledzenia gdy tylko zostanie wydana listonoszowi.

 

Jeszcze tylko przypomnę, że Polecony ma limit wartości - do 200 zł.

Powyżej tego nie wypłacą odszkodowania w przypadku kradzieży.

 

To samo tyczy się paczkomatów, ale tam jest możliwość wykupienia ubezpieczenia.

Swoją drogą to niezła bezczelność.

Mam płacić więcej InPostowi za to, że jak pracownik InPostu ukradnie to mi zwrócą pieniądze.

 

Może powinniśmy stosować tą samą metodę na Allegro ?

Jak się wykupi dodatkowe ubezpieczenie, to jest szansa, że nie przyjdzie kartofel  ;D ;D ;D

 

Link to postu

Pytanko na szybko bo nigdzie nie znalazłem.. Czy coś zmieniło się w kwestii generowania etykiet na Allegro Polecony Inpost/Allegro Paczka z poziomu Sello ? Generowanie "starych" etykiet czyli tych "poza Allegro" działa bez zarzutu. Pytam dlatego ponieważ nie wiem w jaki sposób wykorzystać znormalizowany link który został podany w pierwszym poście :)

Link to postu
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...