Skocz do zawartości

Oczekujące na płatność -> Do paczek ..... error

Polecane posty

 

Sello przenosi transakcję "Do paczek" z "Oczekujące na płatność" nawet jak nie została transakcja opłacona i oczekuje na płatność.

 

Dzieje się tak w sytuacji, gdy jakaś część transakcji zostanie opłacona.

 

Jako przykład mogę podać nadpłatę na rzecz kontrahenta.

 

Klient posiada u mnie 10 zł nadpłaty.

Składa zamówienie na 50 zł.

 

Klikam w transakcji "wpłacona kwota" 10 zł.

Czekam na 40.

 

Ale Sello uznaje, że transakcja jest opłacona i przenosi ją "Do paczek".

Oczywiście ptaszek "Transakcja opłacona" nie jest zaznaczony.

 

Uważam, że jest to zachowanie nieprawidłowe.

 

"Do paczek" powinno obejmować tylko w całości opłacone transakcje.

 

???

 

 

Sello 18.1 :P

Link to postu

Wg mnie - nie odnoszę się do tego, czy to o czym piszesz to błąd czy nie - w sekcji 'do paczek' powinny znaleźć się TYLKO te transakcje, które po wydrukowaniu dokumentu końcowego POWINNY iść do wysyłki. Te "niedopłacone" u mnie są w 'oczekujące na płatność' - jak sama nazwa wskazuje.

Link to postu

Te "niedopłacone" u mnie są w 'oczekujące na płatność' - jak sama nazwa wskazuje.

 

 

Ale tak u Ciebie jest, czy uważasz, że tak być powinno ?

Bo jak to drugie to się z tym zgadzam, a jak to pierwsze, to u mnie jest error  ::)???

 

 

Uważam, że jak ktoś niedopłacił, to ma być w 'oczekujące na płatność'. Jeszcze nie może iść 'do paczek' bo brak należności.

Link to postu

Hmmm...

 

Teraz patrzę, że "Do paczek" trafiają wszystkie pobrania od razu...

 

Hmm....

Czyli, że jest jednak dobrze ? ::):P

 

 

W wypadku pobrań nie czekasz (przed wysyłką) na płatność, więc może iść 'do paczek'. Czyli zakładka powinna się nazywać "oczekujące na płatność (nie dotyczy pobrań" :)) ?

 

Ja mam powyłączane te automaty, wolę kontrolę, choć trochę to trwa.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...