Skocz do zawartości

MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.1

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  6 794
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  126

Ostatnia wygrana MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.1 w dniu 29 Marca

Użytkownicy przyznają MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.1 punkty reputacji!

Reputacja

827 Excellent

O MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.38.1

 • Tytuł

Ostatnie wizyty

2 176 wyświetleń profilu
 1. Ja bym w tej zakładce wstawił 🤪 bo tu się robi dok. końcowe Najlepiej gdyby Sello sprawdzało dostępność kompletu w GT/Nexo i przy jego braku tworzyło komplet gdy zapisuje ZK Ale zwykłe menu też było by super!
 2. A czy coś więcej napisano w raporcie w Sello w związku z tym?
 3. To nie anulowane zamówienie tylko płatność. Zamówienie masz jako NOWE.
 4. Ja w nexo miałem wczoraj podobną sytuację. Może wniosek coś podpowie... Przyszedł zwrot to cofnąłem paczkę do transakcji i chciałem ponownie wystawić dok. końcowy. Usunąłem powiązania i przy tworzeniu dok. końcowego podpiął sie pierwszy nie tworząc nowego.
 5. A Program Serwisowy Sello nie będzie tu skuteczniejszy? (oczywiście zrób archiwizację w Sello na wypadek jakiegoś błędu, osobiście jak kiedyś chciałem usunąć stare dane to zostały mi tylko z kilku miesięcy... no ale z archiwum wszystko powstało na nowo bez strat) No i pomyśl, czy ze wszystkich ZAKOŃCZONYCH warto usunąć takie dane. Na przykład na ew. potrzebę wznowienia lub ponownego wystawienia takiej oferty...
 6. u mnie nie tak, ale trwa często poniżej minuty - odbieram ręcznie z WzA
 7. Generalnie trzeba poczekać aż focus wróci na Sello. Teraz już wraca po czasie, ale trzeba obserwować listę - podświetlenie linni się pojawia ale po różnym czasie.
 8. Najpierw gabaryt domyślny w Sello ustawił bym na inny najczęściej występujący w wysyłkach. Następnie w GT ustawił do wszystkich towarów gabaryt dla 1 szt. w paczce (występowanie choć jednego towaru bez ustawienia będzie generowało błędy w Sello). Potem w TRANSAKCJACH należało by posortować wszystko wg kolumny Ilość towarów i wszystko co ma 1 szt. zaznaczyć z zrobić zbiorczo paczki. Pozostałe do ręcznej edycji. Chyba jest tak (ale nie jestem pewien czy zawsze), że po wybraniu Ctrl+R w takich przypadkach ustawia się gabaryt najwyższy z posiadanych przez pojedyncze produkty)...
 9. A czy po uruchomieniu S2.0 przejrzałeś wszystkie dotychczasowe USTAWIENIA? Warto to zrobić, czy coś nie zamieniło. Nawet po wybraniu F5 na liście?
 10. A ja mam dzisiaj zakup z dużej firmy, ma kilkanaście oddziałów w PL, w 3 z nich sam osobiście kupuję i raczej nie chciałbym ich dezaktywować w GT... Proszę o podpowiedź. Na razie na chwilę wyłączyłem kontrolę w Sello i zrobiłem ZK, ale to ten sam problem jak u Robeta...
 11. Raczej jest potrzeba obrobienia tej transkakcji. Czyli jeśli jest wpłata, ale klient nie chce wysyłki, to zwrócić pieniądze i ustawić ją na ZAKOŃCZONA. Jeśli natomiast ma być wysłana, to zmienić z anulowana na nowa i normalnie ją obsłużyć. W każdym bądź razie - moim zdaniem - w Sello należy tę wpłatę przyjąć.
 12. Dla pobraniowych potrzebujesz umowy z Pocztą. W Sello jest usługa Wysyłam z Allegro - trzeba ją skonfigurować pod Pocztę.
 13. A w jaki sposób będziecie wówczas się orientować, że ostatecznie to ma być FSd a nie tylko paragon?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...