Skocz do zawartości

Przeniesienie SELLO na inny komputer

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem z przeniesieniem Sello na inny komputer.

Program Sello został zainstalowany na innym komputerze teraz chciała bym aby była tam cała baza danych z jednego konta z poprzedniego komputera niestety podczas zarchiwizowaniu całej bazy z poprzedniego komputera i de zarchiwizowaniu jej na nowym komputerze nic sie nie dzieje sello nadal pozostaje puste bez żadnego konta.

 

Proszę o pomoc jak nalezy wykonać to prawidłowo tak aby cała baza ze starego komputera znalazła sie na nowym.

 

Bede wdzięczna za pomoc ;)

Link to postu

Witam ponownie,

 

Dzięki za odpowiedź. Niestety nic mi nie mówi SQL Server managment studio , czy była by możliwość jak by ktoś napisał mi jak krok po kroku jak przenieś sello z jednego komputera na drugi.

 

Na tym starym komputerze w sello posiadam jedno konto allegro i zainstalowałam na tym nowym komp. sello i chciała bym całą bazę z tego konta allegro ze starego komputera przenieś na ten nowy.

 

Bardzo proszę o pomoc będę wdzięczna za każdą wskazówkę.

 

 

Link to postu

Twoje postępowanie było prawidłowe.

 

Należy zrobić archiwizację istniejącego podmiotu,

a następnie na nowym komputerze, na ekranie startowym, po wybraniu instancji SQL gdzie ma nasza baza się znaleźć, wybrać "Dearchiwizuj".

 

Wszystko powinno działać.

 

Management Studio robi to samo tylko inaczej, efekt powinien być taki sam.

 

Jeżeli po dearchiwizacji nie ma wszystkich danych w podmiocie, to znaczy, że archiwizacja się nie powiodła.

 

Czy osiągasz ten sam efekt robiąc backup z Managemnet Studio, a następnie restore ?

 

Być może jest problem z dyskiem, że dane nie są zapisywane poprawnie.

 

Tutaj jest instrukcja jak zrobić backup korzystając z MSSMS

https://forum.sello.pl/index.php?topic=2758.msg17722#msg17722

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...