Skocz do zawartości

Problem z paczkomatami - sello nie pobiera adresu

Polecane posty

Także mamy problemy z pobraniem danych paczkomatów oraz z wysłaniem już gotowych paczek.

 

O ile same paczki po wielu próbach utworzyły się w serwisie online Paczkomaty to ich nr nadawcze oraz status nie są importowane do sello i widnieją jako: Czeka na utworzenie w systemie

 

Status błędu przy wysyłce danych:

Synchronizacja paczek z serwisem paczkomaty.pl.:

Błąd autoryzacji (0x80004005)

 

Błąd przy edycji transakcji i próbie pobrania danych paczkomatu:

Limit czasu został przekroczony

 

Tak jakby ich serwer nie odpowiadał i nie przekazywał danych zwrotnych choć bardzo powoli przyjmuje poszczególne paczki (choć nie wszystkie)

Link to postu
Prosze o pilne rozwiązanie

Myślę, że problem powinien zostać zaadresowany do InPostu a nie do nas. Jedyne co my możemy w takiej sytuacji zrobić, to zgłosić problem do InPostu, choć zapewne już o nim wiedzą.

 

P.S. A zgodnie z informacjami z ich facebooka to przechodzą aktualnie modernizację, co może skutkować przejściowymi problemami z dostępem usługi.

Link to postu

InPost ciągle przechodzi modernizację, inaczej mówiąc ciągle coś nie działa.

 

Dzisiaj właśnie udałem się do mojego punktu nadań Poleconych i okazało się, że już nie przyjmują :P :P

 

Więc musiałem iść do "banku" i tam nadać.

A to wszystko przez działania InPostu niepozwalające punktom na funkcjonowanie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...