Skocz do zawartości

Inpost integracja

Polecane posty

Hej jest już pełna integracja DARMOWA od inpost. Poniżej linki do sello i do subiekta:

 

http://lcsoft.pl/do_pobrania/inpost_sello_setup_1_4_2.exe

ftp://pubftp.inpost.com.pl/pliki_do_pobrania_zochowski/inpost_subiekt.exe

 

 

Instalowałeś? Co robią te pili exe? Jak to potem wygląda w działaniu?

Link to postu

Zainstalowałem na VM, ale nie za bardzo widzę jak z tego korzystać.

Nie widać żadnych paczek.

 

I wydaje mi się, że to nie obsługuje Allegro, a do zwykłego inpostu przecież jest integracja w Sello  ???

 

Chyba, że to do kuriera InPostu-u?

 

PS (edit)

Tak, dokładnie - obsługuje kuriera InPost, trzeba uruchomić jako administrator (na 10-ce), podać dane do truckera, paczki pojawiają się w truckerze jako 'nieprzekazane'. Na razie wygląda dobrze.

mobistoft, a jak z ew. aktualizacjami? u mnie nie przesyła nr paczki do sello (a pisze, że może)

Link to postu

Witam.

 

Zainstalowałem program dla sello.

 

Paczki (polecone allegro oraz paczkomaty) ładnie importuje z sello ale mam problem gdyż nie może połączyć się z serwerem InPost pomimo że poprawnie wpisałem nazwę użytkownika i hasło w zakładce ADMINISTRACJA --> Dane Nadawcy.

 

Po zaznaczeniu paczek i wybraniu EXPORTUJ pojawia się okno z informacją:

 

"Przy próbie przygotowania listu otrzymano wyjątek 401 z opisem: Bład autoryzacji. Sprawdź login i hasło

Komunikat: Athentication failed"

 

Może ktoś coś wie i mi pomoże?

 

Link to postu

Witam.

 

Zainstalowałem program dla sello.

 

Paczki (polecone allegro oraz paczkomaty) ładnie importuje z sello ale mam problem gdyż nie może połączyć się z serwerem InPost pomimo że poprawnie wpisałem nazwę użytkownika i hasło w zakładce ADMINISTRACJA --> Dane Nadawcy.

 

Po zaznaczeniu paczek i wybraniu EXPORTUJ pojawia się okno z informacją:

 

"Przy próbie przygotowania listu otrzymano wyjątek 401 z opisem: Bład autoryzacji. Sprawdź login i hasło

Komunikat: Athentication failed"

 

Może ktoś coś wie i mi pomoże?

 

 

Ale to chyba nie jest program do listów i paczkomatów tylko do kuriera inpostu. Musisz wpisać dane do "truckera" inpostu:

https://kurier.inpost.pl/Default.aspx

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...