Skocz do zawartości

STANDARD ALLEGRO - nowe warunki

Polecane posty

rejestrator rozmów to jest kolejna inwestycja, którą wykonam bo to co wyrabiają niektórzy kupujący to jest obłęd.

 

Generalnie prawo nie zabrania nagrywania rozmów, ale sankcjonuje ich upublicznianie/udostępnianie bez Twojej zgody.

 

widzę to tak, WItamy w firmie XXX, informujemy, że rozmowa może być rejestrowana, jeśli nie wyrażasz zgody prosimy o kontakt e-mail" Proszę czekać na połączenie z konsultantem.

 

większość tych co potrafią rzucać jedynie inwektywy odpuści. No i jest dowód dla allegro i się nikt nie wykręci.

Link to postu

Fragment aktualnego Regulaminu usługi Standard Allegro:

Pkt. 1.1.3:

"...Średnie wartości graficznych ocen sprzedaży uzyskanych przez Użytkownika w ciągu ostatnich 2 miesięcy, po zaokrągleniu do jednego miejsca po przecinku, na poziomie minimum:

- Czas realizacji zamówienia: 5,0 punktów (oceny niższe niż 4,0 są wliczane tylko wtedy, gdy Kupujący wybierze powód „dostawa przedmiotu trwała długo z winy Sprzedającego”).

- Koszt wysyłki: 5,0 punktów.

- Zgodność przedmiotu z opisem: 5,0 punktów.

- Kontakt ze sprzedającym: 5,0 punktów.

 

W przypadku Kont, które uzyskają kwalifikację do uczestnictwa w usłudze Standard Allegro w kwietniu i/lub maju 2017 roku, kryteria określone w niniejszym punkcie nie będą obowiązywać podczas kolejnych kwalifikacji."

 

Po "zmianach" sam bym w czerwcu stracił SA za koszty wysyłki (najniższe koszty oferuję za 3,75 zł za list polecony ekonomiczny). Ale jest zapis w regulaminie, że jak ktoś załapał SA w kwietniu lub maju 2017 to przy kolejnych kwalifikacjach do SA gwiazdek nie będą brać w ogóle pod uwagę. Z tego co się dowiedziałem tak będzie trwać do odwołania, bo pracują nad zupełnie nowymi kryteriami do SA.

Link to postu

Ciekawe jaki to koszt jest.

 

Np 49zł netto w telecube. Nagrywanie, wirtualna centrala (menu tonowe, komunikaty dla dzwoniącego, kolejkowanie, statystki, ftp z plikami rozmów), wirtualny fax, 4 darmowe numery, dużo stref kierunkowych. Ja mam przekierowanie swojego stacjonarnego do nich, bo niestety umowę z netią mam jeszcze na rok, potem numer przeniosę do telecube. Polecam.

Link to postu

Ciekawe jaki to koszt jest.

 

Np 49zł netto w telecube. Nagrywanie, wirtualna centrala (menu tonowe, komunikaty dla dzwoniącego, kolejkowanie, statystki, ftp z plikami rozmów), wirtualny fax, 4 darmowe numery, dużo stref kierunkowych. Ja mam przekierowanie swojego stacjonarnego do nich, bo niestety umowę z netią mam jeszcze na rok, potem numer przeniosę do telecube. Polecam.

 

 

E nie takie drogie nawet.

Link to postu

Mozecie polecić jakiś telefon Cisco? Jest ich tak dużo na allegro i rozbieżności cenowe są ogromne.

I tak jeszcze podpytam. Do czego się ten telefon podłacza? Nie miałem z tym styczności. Mogę do laptopa lub do routera?

 

Rzeczywiście w regulaminie jest zapis że SA zostanie automatycznie przedłużony dla kont które uzyskały SA w kwietniu i maju.

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

odkąd pojawił się przycisk do zgłaszania miniaturek moja konkurencja lub po prostu życzliwi allegrowicze nieustannie donoszą. I ot ciekawostka. Zdjęcia wymieniam tylko te, które zostają zgłoszone i co obserwuje? Wzrost sprzedaży po ich zmianie. To jest pierwszy przypadek pożytecznego donosicielstwa w odniesieniu do osoby, na którą się donosi :) A foty i tak robimy nowe w wolnej chwili, więc to bez znaczenia czy robi się po kolei czy te zgłoszone.

 

 

Link to postu
  • 3 miesiące temu...

zgłosiłem się do SS, bo ze wszystkich ocen wynika, że mi przysługuje. Jednak odmówiono mi Standardu Allegro. Świetnie.

 

Dostałem dwa miesiące temu dwa negatywy od Klientów, moim zdaniem zupełnie odwetowe i nieuzasadnione. Zapobiegawczo nic na nie do dzisiaj nie odpisałem, aby nie narazić się przypadkiem Adminom, którzy weryfikują każde zgłoszenie do SS indywidualnie i jak podejrzewam sprawdzają, czy w odpowiedzi są grzeczne itd. Dodatkowo miałem jeden spór lub dwa spory, w jednym Klient rozwalił towar elektroczniczny oczywiście wina Klienta, naprawiłem na mój koszt. Oba spory zamknięte jako rozwiązane.

 

Otrzymałem propozycję, aby zgłosić się za jakiś czas.

 

Moim zdaniem to granda, że nie ma jasnych kryteriów decydujących kto otrzyma SS. Są tylko jasne kryteria, które zezwalają na zgłoszenie do kwalifikacji, jednak samo zgłoszenie do kwalifikacji to nie wszystko, trzeba jeszcze otrzymać zgodę adminów, tutaj jednak nie ma jasnych zasad, tylko "widzi mi się" Allegro. Szok.

 

Merry Christmass Allegro.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...