Skocz do zawartości

Potwierdzenie dostarczenia wiadomości i odczytania

Polecane posty

Witam,

 

Jest w Sello opcja włączenia powiadomień o dostarczeniu i odczytaniu wiadomości?

 

Bo szukałem, nie znalazłem...

 

PS.

Potrzebuję to po to, żeby jak raz na jakiś czas wysyłam powiadomienia o zaległych transakcjach to móc włączyć taką opcję - aby wiedzieć czy moje przypomnienia dotarły, czy może nie (bo np. trafiły do spamu) albo odbiorca nie sprawdza poczty i trzeba zadzwonić, etc.

 

Pozdrawiam,

Tomasz Mazur

Link to postu

Również uważam, że byłaby to opcja przydatna w Sello, sugeruję jednak zająć się tematem szerzej, umożliwiając ustawienie również innych nagłówków wiadomości (CC, BCC, Reply-To, pewnie inne również mogą być przydatne).

 

Zwrócę jednak Twoją uwagę na jeden istotny szczegół - tak naprawdę ta opcja daje b. mało informacji, jest to tylko _prośba_ o potwierdzenie dostarczenia, którą każdy (chyba?) program pocztowy może łatwo ignorować.  Z drugiej strony, jak to w wielu takich informacjach zwrotnych jest ujęte, jej otrzymanie oznacza tylko, że oryginalna wiadomość została wyświetlona.  Nie gwarantuje, że została "przeczytana lub zrozumiana".

 

Link to postu

Ja sobie zdaję sprawę, jak działają te informacje zwrotne.

 

Wyjściem byłoby też aby takie przypomnienie było wysyłane nie jako wiadomość e-mail wychodząca z naszej skrzynki z Sello ale jako wiadomość od użytkownika/sprzedawcy poprzez serwis Allegro - kiedyś był na Allegro dostępny moduł przypomnień o transakcji, trzeba było z niego obowiązkowo korzystać aby wysłać wniosek o zwrot prowizji.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...