Skocz do zawartości

szablony aukcji

Polecane posty

Dzien dobry,

 

Ja mam takie nietypowe pytanie.

 

Aktualnie we wszystkich moich szablonach aukcji mam zaznaczoną synchronizację ilości - tylko ręcznie (przyklad na zdjęciu)

 

Gdzie mogę to zmeinic zeby kazdy mój szblon i każdy nowy szablon, który się tworzy miał zaznaczone UWZGLEDNIJ STAN?

Tak zebym nie musiala za kazdym razem robic tego recznie.

 

Z góry dziekuję bardzo za pomoc.

szablon_aukcji.PNG.f02c9b47f96cf2ad0362149808dac8c6.PNG

Link to postu

Dzien dobry,

 

Ja mam takie nietypowe pytanie.

 

Aktualnie we wszystkich moich szablonach aukcji mam zaznaczoną synchronizację ilości - tylko ręcznie (przyklad na zdjęciu)

 

Gdzie mogę to zmeinic zeby kazdy mój szblon i każdy nowy szablon, który się tworzy miał zaznaczone UWZGLEDNIJ STAN?

Tak zebym nie musiala za kazdym razem robic tego recznie.

 

Z góry dziekuję bardzo za pomoc.

 

W zakładce 'aukcje trwające' zaznaczasz aukcje i wciskasz 'ctrl+b' (tak wywołujesz zmiany zbiorcze) - tam zmieniasz synchronizację.

 

Żeby nowe też miały taką opcję to wchodzisz w 'aukcje > szablony' i to samo robisz w szablonach z których korzystasz.

Link to postu

dziekuje bardzo, to dużo pomago bo nie musze pojedynczo tego robic, jednak ciekawa jestem czy jest mozliwosc zeby te UWZGLEDNIJ STAN bylo juz jako opcja domysla jak szablon sie tworzy. Bo na razie jaka domyslna mam - tylko recznie.

gdzie mozna to zmienic?

sa jakies usawienia do tego?

zeby to zawsze bylo domyslna opcja...

 

Z tego co wiem, nie ma takich ustawień - z zasady są tam jakieś domyślne wartości (np. aukcja) z których tworzymy swoje ustawienia.

 

Ale możesz sobie poradzić posługując się opcją 'powiel' - wtedy nowy szablon będzie taki sam jak źródłowy. Pozmieniasz tylko to, co niezbędne. Możesz też zrobić sobie jeden szablon wzorcowy i z niego 'powielać' następne.

Link to postu

Witam,

 

To ja ponownie.

Ja mam przykladowy szablon z ktorego jest powielane. i wczoraj zmienilam w nim na UWZGLEDNIJ STAN. jednak nadal powiela mi z TYLKO RECZNIE:

moj przykladowy szablon znajduje sie w Aukcje--> szablony i tam dokonalam tej zmiany.

Moze dokonalam jej w nieodpowiednim miejscu? Czy wie Pan czy ten pryzkladowy szablon znajduje sie tez w innzm miejscu i tam trzeba moze go edytowac zeby zadzialal?

 

Z gory dziekuje :)

 

Link to postu

Witam,

 

To ja ponownie.

Ja mam przykladowy szablon z ktorego jest powielane. i wczoraj zmienilam w nim na UWZGLEDNIJ STAN. jednak nadal powiela mi z TYLKO RECZNIE:

moj przykladowy szablon znajduje sie w Aukcje--> szablony i tam dokonalam tej zmiany.

Moze dokonalam jej w nieodpowiednim miejscu? Czy wie Pan czy ten pryzkladowy szablon znajduje sie tez w innzm miejscu i tam trzeba moze go edytowac zeby zadzialal?

 

Z gory dziekuje :)

 

 

U mnie działa poprawnie. Trzeba zaznaczyć szablon, który jest poprawnie wypełniony (czyli już ma zmienione TYLKO RĘCZNIE na inne) i kliknąć po lewej w menu 'Powiel'. Otwiera się wówczas identyczny do edycji.

 

Oczywiście rozmawiamy o szablonach w sekcji 'Aukcje > Szablony'?

Link to postu

:( bo do mnei szablony wpadaja do sello automatycznie. nie wykonuje ich recznie. powinny byc automatycznie powielane tak jak w przykladowym.

Tak rozmawiamy o rozmawiamy o szablonach w sekcji 'Aukcje > Szablony'?

a sa tez jakies inne? gdzie indziej w innej sekcji?

 

 

 

Musisz mieć co innego na myśli - szablony same nie wpadają do sello wg mnie.

Link to postu

Są szablony aukcji (czyli po prostu aukcje będące szablonami) oraz szablony opisów, które mogą być używane w szablonach aukcji oraz w aukcjach jako opisy.

 

Natomiast to co "samo wpada" to zapewne aukcje pobrane z Allegro (możliwe, że te zakończone). Nie określamy ich w Sello mianem szablonów i faktycznie, tam synchronizacja nie będzie wybrana, bo Allegro nie zwraca tych danych - są to dane ściśle związane z Sello. Gdy jednak aukcje te pozostaną w Sello i będą miały ustawione odpowiednio synchronizację to to już zostanie. Problem dotyczy tylko aukcji nieznanych w Sello, pobranych z serwisu.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...