Skocz do zawartości

Polecane posty

Bartek, mając na uwadze ostatnie plany Allegro, coraz bardziej potrzebne staje się doprowadzenie do używalności ebaya.

 

Będę próbował się tam przenieść gdy Allegro usunie mi wszystkie aukcje.

I pewnie takich osób będzie więcej.

 

Jest jeszcze parę miesięcy, może warto byłoby poświęcić jedną wersję Sello na dobrą zmianę, program Ebay plus , mający na celu naprawę najpilniejszych problemów z ebayem?

Link to postu

Ooo... Dawniej było, że większość używa Allegro, a teraz już "niemal wszyscy" ;) Jak widać brak poprawek do Ebaya przez dłuższy czas robi swoje ;)

 

Przynajmniej obecne zmiany zasad na Allegro wstrzymają Was przed oficjalnym ogłoszeniem zaprzestania wsparcia dla Ebaya (na co najwyraźniej zanosiło się już od dłuższego czasu ;) ). I może w przyszłym roku na gwałt i po nocach będziecie odbudowywać obsługę Ebaya jak ludzie przestaną przedłużać licencje Sello, bo nie będą już handlować na Allegro ;)

 

Takie moje luźne przemyślenia ;) bo niby wiem, że zmiany i przetasowania na rynku to zawsze szansa ale raczej patrzę na przyszłość z niepokojem :(

Link to postu

Takie moje luźne przemyślenia ;) bo niby wiem, że zmiany i przetasowania na rynku to zawsze szansa ale raczej patrzę na przyszłość z niepokojem :(

 

 

Ja na przyszłość po 1.01.2017 patrzę jak na czarny mrok, mniej więcej RGB(0,0,0).

 

Rozumiem Bartka, przy sytuacji w Insercie jaka jest nie ma szans na rozwijanie dwóch systemów....

 

Czyli mamy same przeciwności :'(

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...