Skocz do zawartości

Błąd przy aktualizacji ceny produktu

Polecane posty

Witam Chciałem zaaktualizować ceny produktow na uakcji z cenami w kartotece ale po klikniecu aktualizuj cenę z kartoteki towaru i potem po synchronizacji cały czas mam błędy

 

Aktualizacja aukcji nie powiodła się.

Szczegóły na liście zmian aukcji.

Dotyczy aukcji: "Koh i noor Szablon Motyle"

blad.thumb.png.1eec0b57ae3e827744ddab65395404c6.png

Link to postu

Witam Chciałem zaaktualizować ceny produktow na uakcji z cenami w kartotece ale po klikniecu aktualizuj cenę z kartoteki towaru i potem po synchronizacji cały czas mam błędy

 

Aktualizacja aukcji nie powiodła się.

Szczegóły na liście zmian aukcji.

Dotyczy aukcji: "Koh i noor Szablon Motyle"

 

Jeśli w aukcji masz oferty kupna, to nie zmienisz ceny przez Sello - zostaje ręcznie przez allegro. Czy o takiej aukcji piszesz?

Link to postu
czy brak wsparcia jest ze strony api czy ze strony sello

czy wiecie kiedy sie pojawi to w api a potem w sello ?

I tak, i tak. Allegro dało taką możliwość, ale nie w starym API tylko w nowym opartym zupełnie na innej technologii - zapewne chcą w ten sposób wymusić zainteresowanie się nowym API, co dodatkowo przysparza sporo pracy.

 

Prace nad nowym API rozpoczęliśmy jakiś czas temu ale to jeszcze potrwa. Co do nowego API dodam, że jest tam obecnie jedna tylko funkcja dostępna, zmieniająca ceny właśnie, więc generalnie bardzo dużo pracy a zysk z nowych możliwości relatywnie mały.

 

P.S. Nie o ten dół mi chodziło :).

Informacje na temat błędów umieszczane są w module Aukcji na dolnej zakładce Zmiany. Tam jest odnotowana każda zmiana wprowadzana na aukcji trwającej, jej aktualny stan oraz informacje dotyczące ewentualnych błędów zwróconych z serwisu przy próbie wysłania zmiany.

 

index.php?action=dlattach;topic=8354.0;attach=2098;image

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...