Skocz do zawartości

dodanie do formularza informacji o przesyłce - doAddPackageInfoToPostBuyForm

Polecane posty

Sprzedający wprowadził numer przesyłki na karcie płatności

Taka wiadomość przychodzi do kupującego, jeżeli wypełnimy te pola:

 

formularz.png.239e8bb3b8404e1c9352c31fb99b1390.png

 

Czy TeamSello ma w swoim kajeciku zapisaną taką funkcjonalność ? tak aby te pola w magiczny (automatyczny) sposób się aktualizowały zgodnie z tym co mamy w Sello ?  ;)

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Pomijam fakt, że ma to być jednym z wymaganych warunków otrzymania "standardu allegro".

 

Mi głównie zależy na tym aby uniknąć zbędnych głupich pytań.

 

Przykład z dziś 27 kwietnia:

 

witam kiedy moge spodziewac sie przesylki bo troche to trwa

 

Dlaczego to tak długo trwa ?

 

Mail o wysłanej paczce wysłany 20 kwietnia tego samego dnia kupujący otrzymuje SMS od przewoźnika, a w śledzeniu jak byk jest napisane, że paczka 21 kwietnia została awizowana i czeka na odbiór.

 

Normalnie brak słów... kiedyś podejrzewałem, że moje wiadomości trafiają do spamu ale sms ?

 

Tak więc, proszę ten odległy termin troszkę przybliżyć  ;D

Link to postu

Normalnie brak słów... kiedyś podejrzewałem, że moje wiadomości trafiają do spamu ale sms ?

 

Tak więc, proszę ten odległy termin troszkę przybliżyć  ;D

 

Te same problemy mam. Mogę podać, że np Manager Sprzedaży "od zawsze" tam przepisuje numery paczek. No ale my lubimy Sello.

Link to postu

Ja się obawiam, że Allegro będzie wiedzę o operatorach i terminach doręczeń będzie wykorzystywało, aby wyżyłować jeszcze bardziej małe sklepy.

 

Wiedza o tym kto przewozi paki w Polsce i jakie są terminy doręczeń, to potężna wiedza. Zakładając, że mają 40% rynku e-commerce jestem przeciw.

 

 

Poza tym wg mnie to niekonstytucyjny wymóg  :P::) ::):P;D;)8)

Link to postu

Z Sello jest ten problem, że można utworzyć wiele paczek do jednej transakcji jak również można grupować dowolnie transakcje i sytuacje takie musimy jakoś obsłużyć. Nie są one tak proste i oczywiste jak wpisanie numeru wysyłki w konkretny FOD.

Swoją drogą, mam pewne wątpliwości czy klient, który nie potrafi odczytać maila i smsa zrobi użytek z informacji podanej w formularzu na Allegro ;).

 

Też lubię Sello, szczególnie odkąd zmieniło mu się ubranko. Wygląda przystojniej... Mrugnięcie

Jeśli byście mieli jakieś fajne własne minimotywy do Sello to możecie się nimi pochwalić :). Nagród raczej nie będzie ale fajnie obejrzeć jakieś ciekawe pomysły :).

Link to postu

 

Swoją drogą, mam pewne wątpliwości czy klient, który nie potrafi odczytać maila i smsa zrobi użytek z informacji podanej w formularzu na Allegro ;).

 

 

Amen. Skoro jeden d..il z drugim, przed sprawdzeniem poczty czy smsa dzwoni z ry.em do sprzedawcy, to świadczy tylko tym, że nic innego nie pomoże.

Ja do klienta generuję dwa maile: jeden po wrzuceniu transakcji do paczek, a drugi po wrzuceniu paczek do wysłanych. A i tak nieraz dzwoni ktoś: "co z paczką?", odpowiadam: "zgodnie z informacją mailową .." a klient: "aaa bo ja nie sprawdzałem poczty".

Link to postu

Swoją drogą, mam pewne wątpliwości czy klient, który nie potrafi odczytać maila i smsa zrobi użytek z informacji podanej w formularzu na Allegro ;).

 

Tutaj chodzi o tzw. dupochron.

 

Z Sello jest ten problem, że można utworzyć wiele paczek do jednej transakcji jak również można grupować dowolnie transakcje.

 

Transakcje zazwyczaj grupujemy wg. formularzy, więc tutaj nie powinno być problemu.

 

Wiele paczek do jednej transakcji to raczej nasz problem, który powinien być obsługiwany ręcznie. (poza tym takie transakcje są raczej rzadkością)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...