Skocz do zawartości

Import zdjęć towarów do sello

Polecane posty

Witam, posiadam zewnętrzny system sprzedaży inny niż subiekt. Chciałbym do listwy towarów 250 000 zassać zdjęcia oczywiście do każdego towaru osobno, czy jestem w stanie to zrobić jakoś z poziomu bazy danych lub przerzucając pliki w odpowiednie miesce? Proszę o pomoc.

 

Z góry dziękuję. :)

Z poziomu SQL wszystko możesz zrobić ale trzeba się znać na SQL'u i zrobić to sobie samemu bo gotowego rozwiązania nie ma. Zwłaszcza, że 250 tysięcy zdjęć może zapchać darmową wersję SQL'a, która ma limit 10GB na bazę. No i pytanie czy towary już są w Sello czy je też chciałbyś dopiero dodać. Sprawdź sobie sam w dokumentacji Sello - możesz ją pobrać np stąd: https://forum.sello.pl/index.php?topic=9133.0

i zobaczyć czy dałbyś radę.

 

Dodatkowe pytanie co zrobisz z dokumentem sprzedaży po sprzedaży w Sello? Bez Subiekta nie utworzysz automatycznie żadnego dokumentu sprzedaży w Twoim innym systemie, chyba że Sello współpracuje również z innymi systemami sprzedaży niż Subiekty i Navireo, o czym mi nie wiadomo.

 

Dużo łatwiej byłoby zakupić jakiś gotowy dodatek importujący zdjęcia do Subiekta (jest tego trochę do wyboru) i potem z Subiekta po prostu pobrać towary do Sello wraz z ich nazwami, opisami, itp.

Link to postu

Albo skorzystać z nowej wersji Sello  ;D

 

Szkoda, że nie mam tej nowej wersji :)

Nie wiem czemu nie przyszło mi to do głowy ::)

 

 

Witam, posiadam zewnętrzny system sprzedaży inny niż subiekt. Chciałbym do listwy towarów 250 000 zassać zdjęcia oczywiście do każdego towaru osobno, czy jestem w stanie to zrobić jakoś z poziomu bazy danych lub przerzucając pliki w odpowiednie miesce? Proszę o pomoc.

 

Z góry dziękuję. :)

Czyli poprawka :) - tak jak Ks. Robak pisze - przyjrzyj się nowej wersji Sello i sprawdź sobie zmiany zbiorcze na towarach/zdjęcia czy to by Ci wystarczyło do dodania zdjęć do towarów.

Sorry za zamieszanie :)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...