Skocz do zawartości

sello 1.21 nie pobiera miniaturek

Polecane posty

no i klops.

 

sello w wersji 1.21 nie pobiera mi miniaturek z allegro. MIniaturki zmieniałem on-line edytując aukcję i nawet przy pełnym pobieraniu ten problem występuje.

 

Jak to jest w wersji 1.22?

 

Ja miałem raz przypadek, że któraś wersja Sello u kogoś też nie zasysała miniaturek poprawionych poprzez Allegro i rozwiązaniem było w menu Aukcje PPM ---> usunięcie powiązania aukcji z towarem, oraz zassanie danych z Allegro i ponowne powiązanie już było OK.

Link to postu

no i klops.

 

sello w wersji 1.21 nie pobiera mi miniaturek z allegro. MIniaturki zmieniałem on-line edytując aukcję i nawet przy pełnym pobieraniu ten problem występuje.

 

Jak to jest w wersji 1.22?

 

Ja miałem raz przypadek, że któraś wersja Sello u kogoś też nie zasysała miniaturek poprawionych poprzez Allegro i rozwiązaniem było w menu Aukcje PPM ---> usunięcie powiązania aukcji z towarem, oraz zassanie danych z Allegro i ponowne powiązanie już było OK.

 

 

Uściślę, bo problem cały czas jest w wersji 1.22.00

Tzn dokładnie w niektórych transakcjach pojawiają się stare fotki i pomaga dopiero usunięcie powiązania Towaru z Aukcję i powiązanie na nowo.

Oczywiście zassałem po wielokroć wszystkimi możliwymi opcjami zdjęcia z Allegro do Sello.

 

 

Legend, podaj dokładnie gdzie masz te stare miniaturki, czy jest to moduł AUKCJE, czy TRANSAKCJE ?

Link to postu

Nie jestem pewien, bo u mnie w aukcjach i w towarach wszystko jest to samo, ale stawiam, że w transakcjach Sello bierze zdjęcie z towarów. :P

 

 

OK usunąłem zatem fotkę z TOWARÓW i faktycznie pokazuje teraz poprawnie, dzięki. To zatem są dwie możliwości, albo zaktualizować foty z Towarach także, albo usunąć powiązanie z aukcją i powiązać jeszcze raz.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...