Skocz do zawartości

SELLO IMPORT KONTAKTU DO SUBIEKT NEXO

Polecane posty

Witam

 

czy ktoś z forumowiczów jest w stanie mi pomóc w temacie sello -> subiekt nexo ponieważ mam problem z zaciąganiem kontaktów duplikuje mi je a także to że na jakiej podstawie wypełnia pole symbol ponieważ nie mam danego kontaktu w systemie subiekt nexo a sello wstawia mi go jako nick z allegro(1) przyklad: junior(1) i skad sie bierze ta jedynka ??

 

a takze zalezy mi na tym aby nie duplikowało mi kontaktów

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

U mnie w nexo zapisany klient ma na końcu (1), jak się pojawi drugi o takim samym np. imieniu i nazwisku to ma (2). Nie zauważam u mnie duplikacji, raczej nowych klientów o takim samym symbolu ale innych pozostałych danych w kliencie.

 

W nexo w sekcji "parametry symboli klientów" są jakieś ustawienia, mógłbyś poeksperymentwać. Ja mam "numer początkowy" jako 1, tak że wydaje się, że zawsze jakiś nr musi być na końcu symbolu. Nie wiem co będzie jak tam się wpisze 0, możesz sprawdzić u siebie (ja na żywym nexo nie będę tam nic zmieniał, żeby sprawdzić).

Link to postu
  • 2 miesiące temu...

Dzięki za podpowiedz ale właśnie sprawa jest tego typu że moi klienci zassani z Sello otrzymóją symbol własny dzięki nr telefonu wtedy pracując na słuchwce widzę jaki numer dzwoni wklepuję sobie go i wiem czy dzwoni nowy czy juz ktos kto kupił coś u mnie . tylko że z tego co mnie się obiło jaki bym sobie nie stworzył symbol sello tak czy inaczej ma indywidualnie swoim własnym wewnętrznym jezykiem napisane powiazanie co do klienta

Link to postu

Prowadzimy swoją symbolikę klientów a także cechy ich ktore wykorzystujemy do marketingu .

Każdy klient dzwoniący do nas i zamawiający ma symbol taki jak nr telefonu ( łatwiej jest go znaleść ) jak widać na zrzucie ekranu Pan Grzegorz ma juz symbol bo musiał coś kupić zaś wyżej jest zaciągnięty ponownie bo tak o nie mam wytłumaczenia dlaczego ... Dodatkowo nasi klienci maja rubrykę cecha gdzie wprowadzamy model ( sprzedajemy czesci do mercedesa ) auta jaki posiada wtedy jak przyjedzie do nas dany model np W220 tak jak u Pana Grzegorza wystepuje on otrzymuje sms o tresci ze dojechało auto taki model rok pojemnosc i wyposazenie .

 

klient.thumb.png.0603860b3b7d1fa9d0d3831fe2d7c77b.png

Link to postu

Sprawdziliśmy to na najnowszych wersjach, czyli Subiekt nexo 15 i Sello 1.23 i tam taki problem nie występuje. Przy czym w parametrach nadawania symboli w nexo trzeba ustawić nadawanie symbolu ręcznie - aby ten przechodził z Sello. Inaczej nexo będzie nadawać symbol niezależnie od Sello.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...