Skocz do zawartości

Problem z wystawieniem dokumentu końcowego w sello

Polecane posty

Witam,

 

Mam takie pytanie ponieważ zainstalowałem sobie Subiekta GT cały towar miałem w sello , w związku iż z sello nie da się przenieś towarów do subiekta dodałem ręcznie do subiekta cały towar . Powiązałem towar z sello z towarem z subiekta . W subiekcie w opisie mam kliknięte "Pozycja do serwisu aukcyjnego" w parametrach w sello mam zaznaczone żeby tworzyło dokument końcowy. Kiedy klikam na zrobioną już transakcje Dokument końcowy wyskakuje mi okienko " Łączenie z systemem sprzedaży tworzenie dokumentu...Proszę czekać" okienko się wyłącza a paragon się nie tworzy.

 

Proszę o pomoc

 

Pozdrawiam :)

Link to postu

Wersja próbna nie powinna być tutaj problemem. Proszę w parametrach systemu sprzedaży w module Administracji kliknąć testuj połączenie.

 

Proszę się również upewnić, że wpisane są powiązania użytkowników Sello z użytkownikami Subiekta, w tym również powiązanie Szefa.

 

Następnie, proszę sprawdzić, czy towary się synchronizują, np zmienić w Subiekcie nazwę towaru i sprawdzić czy wywołanie synchronizacji w Sello powoduje pobranie tej zmiany dla wybranego towaru.

 

Proszę sprawdzić również w pełnym logu (w oknie raportu) czy tam nie ma jakichś dodatkowych błędów.

Link to postu

Jeśli sytuacja dotyczy transakcji, które zostały ściągnięte do sello przed ręcznym powiązaniem towarów z subiektem, to w transkajcach możesz mieć towary jednorazowe, które należy "wymienić" na powiązane z subiektem. Dla nowych transakcji (po powiązaniu towarów z Subiektem GT) powinno być OK. Jeżeli tu jest problem oczywiście.

Link to postu

Wersja próbna nie powinna być tutaj problemem. Proszę w parametrach systemu sprzedaży w module Administracji kliknąć testuj połączenie.

 

Proszę się również upewnić, że wpisane są powiązania użytkowników Sello z użytkownikami Subiekta, w tym również powiązanie Szefa.

 

Następnie, proszę sprawdzić, czy towary się synchronizują, np zmienić w Subiekcie nazwę towaru i sprawdzić czy wywołanie synchronizacji w Sello powoduje pobranie tej zmiany dla wybranego towaru.

 

Proszę sprawdzić również w pełnym logu (w oknie raportu) czy tam nie ma jakichś dodatkowych błędów.

 

 

 

Zrobiłem to wszystko co napisane jest powyżej . Towary się synchronizują powiązanie są z szefem i z użytkownikami . Klikając testuj połączenie wychodzi że jest prawidłowe . W pełnym logo nie ma żadnych informacji o błędzie . A dokument się nadal nie tworzy ;/

Robiłem też tak jak pisał kolega że na nowo dodać towar do paczki i też nic z tego

 

 

Link to postu

No i tu jest problem. Dla transakcji nie jest wybrany żaden typ dokumentu.

 

Po pierwsze, dla nowych transakcji można to ustawić w parametrach systemu sprzedaży - jaki ma być domyślny typ dokumentów początkowych (ZK, ZKr)i końcowych (PA, PAi, FV).

 

Dla istniejących transakcji można to ustawić w oknie konkretnej transakcji (dokument końcowy na zakładce podstawowe, dokument wstępny na zakładce Cechy).

Można również zmienić typ dokumentu dla wielu transakcji jednocześnie korzystając z okna zmian zbiorczych Ctrl+B.

Link to postu

No i tu jest problem. Dla transakcji nie jest wybrany żaden typ dokumentu.

 

Po pierwsze, dla nowych transakcji można to ustawić w parametrach systemu sprzedaży - jaki ma być domyślny typ dokumentów początkowych (ZK, ZKr)i końcowych (PA, PAi, FV).

 

Dla istniejących transakcji można to ustawić w oknie konkretnej transakcji (dokument końcowy na zakładce podstawowe, dokument wstępny na zakładce Cechy).

Można również zmienić typ dokumentu dla wielu transakcji jednocześnie korzystając z okna zmian zbiorczych Ctrl+B.

 

 

Dokument początkowy po tej zmianie się tworzy niestety dokument końcowy nadal jest to samo łączy się ale dokumentu nie otwiera :(

Poniżej screen

 

Przy tym wykrzykniku pisze nieznany błąd...

selllo_.thumb.jpg.affed67b9303c6f793b558ae3ef38c30.jpg

Link to postu
  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...