Skocz do zawartości

Nowe miniaturki - zaczyna się

Polecane posty

EAN to już bym powoli uzupełniał jeśli jeszcze go nie ma w kartotekach Subiekta.

EANy mamy, ale gdy je podamy, to już nic nie sprzedamy - nawet się rymnęło ;)

 

Allegro pogrupuje nasze aukcje i sprzeda tylko ten kto będzie najtańszy, a opis zostanie utworzony z naszych opisów i naszych zdjęć.

Link to postu

Na Amazonie z tego co widziałem przy każdym odświeżeniu strony pojawia się inny sprzedający pod przyciskiem Kup. Czas wyświetlania danego sklepu zmienia się chyba w zależności od ocen kupujących itp. Teoretycznie zatem taki zabieg może nawet i pomóc w sprzedaży "początkującym" i pozbyć się sprzedawców zbierających gorsze opinie.

Link to postu

Na Amazonie z tego co widziałem przy każdym odświeżeniu strony pojawia się inny sprzedający pod przyciskiem Kup. Czas wyświetlania danego sklepu zmienia się chyba w zależności od ocen kupujących itp. Teoretycznie zatem taki zabieg może nawet i pomóc w sprzedaży "początkującym" i pozbyć się sprzedawców zbierających gorsze opinie.

 

 

No trzeba odczarować temat, coś tam kupić coś tam sprzedać.

Ja mogę napisać, że próbowałem się skontaktować ze sprzedawcą przed zakupem - sprzedawcy mają tylko maile w domenie amazon.com

przynajmniej sprzedający - oznacza to pełną inwigilację - oczywiście treść maili była filtrowana, żadnych linków zdjęć nie dało się umieścić w mailu, były natychmiast przez serwer pocztowy usuwane.

Link to postu

PanBanBan proszę news today:

 

Od 21 lutego, gdy wystawią Państwo lub edytują ofertę (nawet ze sprzedażą) można podać kod EAN. Odpowiednią wartość wyślij w FID 337.

 

FID przyjmuje maksymalnie 18 znaków, jedynie cyfry.

 

Dzięki EANowi umożliwimy Państwu lepszą organizację swojej sprzedaży. Przykładowo, sprzedający będzie mógł w jednej chwili zidentyfikować rodzaj, model oraz kolor produktu, który sprzedał - a przy tym nie będzie zmuszony do sprawdzania tytułu i zdjęć. Zachęcam Państwa do skorzystania z tej opcji.

 

Jakiś czas temu Allegro usunęło opcję „Sprzedający nie zgadza się na wysyłkę towaru za granicę”. Warto jednak taką wiadomość umieścić w Informacjach od Sprzedającego.

 

VIP Customer Service Team

Allegro

 

EDIT:

 

Powinni zmienić nazwę na Amazon Polska ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...