Skocz do zawartości

Aukcje ---> Przygotowane ---> Powiel

Polecane posty

Proponuję aby w oknie:

Aukcje ---> Przygotowane

 

PPM ---> Powiel

 

działało też dla wielu różnych zaznaczonych aukcji (dla multiselectu). Obecnie działa tylko dla jednej, szkoda, muszę rzeźbić pojedynczo wszystko a kilkaset aukcji do zrobienia ...

 

 

HotKey proponuję zainwestowanie czasu w stworzenie szablonów.

Oprócz obsługi łatwego wystawiania mają wiele innych zalet, między innymi automatycznie aktualizują ilość sztuk na tyle, ile jest dostępne, a nie tyle ile było kiedyś wystawione (co oczywiście można także ustawić).

Link to postu

Proponuję aby w oknie:

Aukcje ---> Przygotowane

 

PPM ---> Powiel

 

działało też dla wielu różnych zaznaczonych aukcji (dla multiselectu). Obecnie działa tylko dla jednej, szkoda, muszę rzeźbić pojedynczo wszystko a kilkaset aukcji do zrobienia ...

 

 

HotKey proponuję zainwestowanie czasu w stworzenie szablonów.

Oprócz obsługi łatwego wystawiania mają wiele innych zalet, między innymi automatycznie aktualizują ilość sztuk na tyle, ile jest dostępne, a nie tyle ile było kiedyś wystawione (co oczywiście można także ustawić).

 

 

Dzięki będę niedługo zgłębiał ten temat.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Generalnie muszę sobie jeszcze raz poradnik przeczytać w takim razie dla początkujących z tego forum, coś czuję, że jeszcze znajdę tam jakieś usprawnienia w mojej pracy :D

Tak i to nawet część Twoich usprawnień :)

Np. do zielonego poradnika dodałem kiedyś pkt 6.8g ;)

Link to postu

Generalnie muszę sobie jeszcze raz poradnik przeczytać w takim razie dla początkujących z tego forum, coś czuję, że jeszcze znajdę tam jakieś usprawnienia w mojej pracy :D

Tak i to nawet część Twoich usprawnień :)

Np. do zielonego poradnika dodałem kiedyś pkt 6.8g ;)

 

A spis treści kończy się na 6.7 ..... ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

PS. Dopiero teraz przeczytałem tą poradę  :D :D

I faktycznie działa ;D ;D

Link to postu

Generalnie muszę sobie jeszcze raz poradnik przeczytać w takim razie dla początkujących z tego forum, coś czuję, że jeszcze znajdę tam jakieś usprawnienia w mojej pracy :D

Tak i to nawet część Twoich usprawnień :)

Np. do zielonego poradnika dodałem kiedyś pkt 6.8g ;)

 

A spis treści kończy się na 6.7 ..... ;D ;D ;D ;D ;D

 

 

PS. Dopiero teraz przeczytałem tą poradę  :D :D

I faktycznie działa ;D ;D

W ogóle to był błąd w numeracji - ma być i jest 6.7g ;)

 

Ale tak to jest jak poradniki rosną i rosną, i rosną...

Niedługo trzeba będzie dodać do niego informację, że czas od zainstalowania Sello do pierwszej paczki to tylko 3 godzinki ale przeczytanie poradnika to 3 dni ;);D ;D ;D

 

Chociaż ja tam wolę jak mam konkretną obszerną instrukcję krok po kroku niż sam muszę odkrywać przez 3 dni co twórca programu miał na myśli (tak jak teraz morduję się z s2s ;) ).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...