Skocz do zawartości

Czy będzie możliwość zmiany tytułu aukcji trwającej z poziomu Sello?

Polecane posty

Można już zmieniać treść aukcji, fajnie byłoby pomyśleć o automatyzacji w Sello takiej możliwości.

 

Podtrzymuję - jak tylko będzie możliwość zmiany starych opisów na nowe natychmiast będę je wymieniał. Ręcznie to nie przyjemna praca.

 

 

 

Jasne, rozumiemy, że nie da się wszystkiego na raz.

Fajnie byłoby o tej funkcji pomyśleć. Tutaj w nadchodzącym czasie i tak czeka nas właśnie duża robota przy przepisywaniu treści aukcji, przy okazji upodabnianiu Allegro do Amazona ... :(

Link to postu

Można już zmieniać treść aukcji, fajnie byłoby pomyśleć o automatyzacji w Sello takiej możliwości.

 

Podtrzymuję - jak tylko będzie możliwość zmiany starych opisów na nowe natychmiast będę je wymieniał. Ręcznie to nie przyjemna praca.

 

 

I to mnie najbardziej denerwuje. Całą robotę za Allegro odwalamy my.

A w ramach podziękowania oni pozwolą nam nie sprzedawać więcej.

 

 

Link to postu

 

I to mnie najbardziej denerwuje. Całą robotę za Allegro odwalamy my.

A w ramach podziękowania oni pozwolą nam nie sprzedawać więcej.

 

 

 

Ja też mam doła z powodu nadchodzących - demolujących dotychczasowy system sprzedaży - zmian. Cóż. Wezmę się niedługo za Adwordsy oj tak :D

Link to postu

Ja zmieniam teraz miniaturki na białe tło bo mi zagrozili, że jak nie zmienię, to zawieszą mi konto :( i widzę jak sprzedaż z dnia na dzień leci na dół  >:(

 

Miniaturki muszę zmienić na ten rok jeszcze więc robię to po łebkach bo więcej pracy już ode mnie Allegro nie wyciśnie - mi się to nie opłaca >:( A poprawianie w każdej aukcji opisów, a przede wszystkim przerabianie wszystkich zdjęć to dopiero byłaby porażka >:(

Link to postu

Ja zmieniam teraz miniaturki na białe tło bo mi zagrozili, że jak nie zmienię, to zawieszą mi konto :( i widzę jak sprzedaż z dnia na dzień leci na dół  >:(

 

Miniaturki muszę zmienić na ten rok jeszcze więc robię to po łebkach bo więcej pracy już ode mnie Allegro nie wyciśnie - mi się to nie opłaca >:( A poprawianie w każdej aukcji opisów, a przede wszystkim przerabianie wszystkich zdjęć to dopiero byłaby porażka >:(

 

Nie przejmuj się, najważniejsze, że zostajesz tutaj na forum z nami.

Mi Dropbox zmienił strukturę linków, przepisywałem kilka sklepów na nowo, tzn w Notepad++

robiłem "zamień wszystkie" i jechałem link po linku. 3 tygodnie roboty, nigdy więcej, teraz jestem na OVH i działa przyzwoicie ;D

Link to postu

Ja zmieniam teraz miniaturki na białe tło bo mi zagrozili, że jak nie zmienię, to zawieszą mi konto :( i widzę jak sprzedaż z dnia na dzień leci na dół  >:(

 

Miniaturki muszę zmienić na ten rok jeszcze więc robię to po łebkach bo więcej pracy już ode mnie Allegro nie wyciśnie - mi się to nie opłaca >:( A poprawianie w każdej aukcji opisów, a przede wszystkim przerabianie wszystkich zdjęć to dopiero byłaby porażka >:(

 

Trzymaj się BanBanie.

 

PS. A Twoja konkurencja nie ma przypadkiem już gotowych miniaturek dla Ciebie ? :D :D

Link to postu

Nie przejmuj się, najważniejsze, że zostajesz tutaj na forum z nami.

Przecież Sello będzie musiało obsługiwać zamówienia ze sklepów internetowych więc nie mam gdzie iść ;)

Chociaż szczerze wątpię że w obecnych czasach uda się rozhulać którykolwiek ze sklepów do przyzwoitego poziomu :(

 

PS. A Twoja konkurencja nie ma przypadkiem już gotowych miniaturek dla Ciebie ? :D :D

Zdjęcia to mam nawet od producentów ale co z tego jak oni sami sprzedają na Allegro ten sam towar w cenach o połowę niższych od moich :( Przestałem się odróżniać więc mając 10 takich samych miniaturek to wiadomo którą klient kliknie :(

 

A moich zdjęć wycinać się nie opłaca bo są na kolorowych tłach więc musiałbym robić zdjęcia od nowa na białym tle plus na przyzwoite wycięcie jednego przedmiotu schodzi mi do 1 godziny. A na rok to się nie opłaca więcej czasu marnować ;)

Link to postu

A moich zdjęć wycinać się nie opłaca bo są na kolorowych tłach więc musiałbym robić zdjęcia od nowa na białym tle plus na przyzwoite wycięcie jednego przedmiotu schodzi mi do 1 godziny. A na rok to się nie opłaca więcej czasu marnować ;)

 

 

Ja kombinuję obecnie ze stołem bezcieniowym - dobre oświetlenie przedmiotu, to potem w zasadzie 3 kliknięcie w GIMPie, aby pozbyć się tła i zamienić je na idealnie białe. Niestety nie mam doświadczenia w fotografii, stąd ogarnięcie tematu zajmie mi kilka tygodni.

 

Ale masz rację, nie da się już teraz wyróżnić, masakra. Jak jeszcze zrobią ten sam szablon dla wszystkich to ja nie wiem...

Link to postu

 

Ja kombinuję obecnie ze stołem bezcieniowym - dobre oświetlenie przedmiotu, to potem w zasadzie 3 kliknięcie w GIMPie, aby pozbyć się tła i zamienić je na idealnie białe.

 

 

Tak łatwo Ci nie pójdzie.

Nie da się tak ustawić oświetlenia, aby produkt był dobrze oświetlony, a tło na tyle kontrastowe, aby łatwo je się dało usunąć różdżką.

 

Skończysz albo z szarym tłem, albo z prześwietlonym przedmiotem.

 

Jak będziesz doświetlał stół od dołu skończysz z prześwietlonym spodem przedmiotu i różdżka będzie Ci wycinała pół brzegu przedmiotu.

 

Bez ręcznego wycinania Pen toolem się nie obejdzie i tak.

 

Stąd bardzo mnie dziwią te reklamy robienia zdjęć przedmiotów za 1 zł.

Link to postu

Bez ręcznego wycinania Pen toolem się nie obejdzie i tak.

 

Da się, tylko trzeba mieć top sprzęt. W mojej poprzedniej firmie gość robił zdjęcia kalendarzowe biżuterii srebrnej. Przedmioty 1,5cm fotografowane były z odległości 1,5m ale na pewno nie robił tego za 1zł   ;D

 

 

Link to postu

Stąd bardzo mnie dziwią te reklamy robienia zdjęć przedmiotów za 1 zł.

 

 

A powiedz mi, te foty, to się robi w Macro, czy normalnie?

 

I drugie pytanie, czy robisz obiektywem 20/50, czy jakimś specjalnym makro?

 

Jakiej używasz matrycy, bo ja mam 20M i nie wiem, czy to w aparacie wystarczy.

 

 

dzięki

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...