Skocz do zawartości

ŻENUJĄCY ŻART PROWADZĄCEGO

Polecane posty

Widzieliście? Allegro na stronie głównej umieściło wiadomość:

 

Nadchodzi nowa strona (Zobacz)

 

Słuchamy opinii naszych Użytkowników. Część z nich uważa, że strona główna Allegro wymaga zmian i że niektóre rozwiązania znane z poprzednich wersji byłyby wskazane. Przygotowaliśmy nowy projekt strony głównej, który możecie obejrzeć pod tym linkiem. Jeśli przejdzie pomyślnie testy, rozważymy wprowadzenie jej w ciągu kilku najbliższych tygodni.

 

A od "Zobacz" wyświetla się następująca strona:

 

https://allegro.pl/nowe-lepsze

 

Szczerze mówiąc, na początku czytając informację pomyślałem, że Allegro wreszcie poszło po rozum do głowy i nie będzie wprowadzać głupich zmian, a z pokorą wysłucha sprzedających i kupujących i zastosuje nie rozwiązanie bazujące na stwierdzeniu "bo Amazon to ma", tylko na tym, czego naprawdę nam potrzeba.

 

Allego zaś w ramach Prima Aprilis zakpiło sobie zarówno z kupujących jak i sprzedających, w najgorszy możliwy sposób: dając im nadzieję na długo wyczekiwane zmiany, uwzględniające stare rozwiązania, a następnie sprowadzając swoich odbiorców do roli głupich, tempych baranów, którzy nie wiedzą czego chcą i należy ich wyśmiać.

 

Co o tym sądzicie? Bo dla mnie to już ewidentna przeginka. To nie żart, a jawna kpina z ich chlebodawców.

Link to postu

Generalnie wielu Sprzedawcom i małym sklepom, to nie do śmiechu jest na tym portalu ostatnio i tyle.

 

 

Chociaż zwykłych Klientów może to zabawi. Jak znam życie na pewno przeprowadzili ankietę nt. primaaprilisowego żartu i wybrali najlepszy.

 

 

 

 

Bartek'u czas się znowu nie zgadza na forum jest 01:00 a jak piszemy, to się pokazuje 00:00 i tak się zapisuje na forum ...

 

 

Pamiętacie ostatnie ankiety?

 

"... czy chcecie aby sprzedaż Wam wzrosła o 12% ?"

 

... 103% ankietowanych odpowiedziało, że tak. No to zmieniacie sobie miniaturki.

 

 

PRIMA APRILIS - żartowałem ;D ;D ;D

Link to postu

Wiecie co jest najlepsze?

 

To jest żart, prawda? No to skoro cały tekst jest żartem, to nie ma nic wspólnego z prawdą żadna jego część, również ta:

 

"Słuchamy opinii naszych Użytkowników."

 

I wszystko jasne, przyznali się. Nie słuchają nas i robią to z premedytacją.

 

 

O widzisz, haha, bo to jest taki ukryty żart, taka zakamuflowana szydera dla inteligentnych  userów Allegro ;D ;D ;D

Link to postu

Allegro chciało zrobić żart na Prima Aprilis i kupującym to się pewnie spodoba, a przy okazji kilku sprzedających może coś sprzeda z tej strony bo linki działają na niej prawidłowo. Niestety sprzedawcom nie jest obecnie do śmiechu i raczej tylko nas to bardziej wkurza ;)

 

Ale macie rację - ten żart pokazuje co Allegro myśli o swoich użytkownikach bo pisząc "Słuchamy opinii naszych Użytkowników" myśli sobie, że to jakieś pajace i debile, którzy chcieliby strony z lat 90-tych. I tak naprawdę to jedno nieprzemyślane zdanie mnie wkurzyło. A wystarczyło napisać, że serwis będzie miał nowy wygląd :(

 

No i zamiast wesoło wyszło żałośnie, ale przynajmniej teraz już nam powiedzieli szczerze co o nas myślą ;)

Link to postu

A ja dostałem dzisiaj jeszcze takiego maila :)

 

Gratulacje, Twoja prośba o zamknięcie konta Allegro została

Proces i zakończony.

 

W dniu 01 kwietnia/2017 r. Zażądano zamknięcia konta Allegro osobiście

Powody znane Ci.

 

Usunęliśmy Twoje pełne informacje o koncie z naszej bazy danych.

 

Nie będziesz w stanie publikować ani składać list na Allegro Anymore.

 

Jak kiedykolwiek możesz anulować to żądanie, przywracając konto Allegro

W ciągu 48 godzin od otrzymania tej wiadomości.

 

Kliknij link poniżej, zaloguj się pod adresem e-mail, zostaniesz zapytany osobiście

Informacje są potwierdzające Twoją tożsamość.

 

Twoje konto nie zostanie przywrócone, jeśli nie podasz wymaganych informacji.

 

Usuń lub zignoruj tę wiadomość, jeśli chcesz zamknąć konto Allegro

Na zawsze

 

TUTAJ LINK do odblokowania konta Allegro

 

Szczęśliwy handel

 

Wsparcie Allegro

 

 

Mail bez mojego imienia i nazwiska ale pokazuje się jako wysłany z

powiadomienia@allegro.pl

 

Oczywiście spam i linka nie klikam bo nie mam czasu na zabawę w wirusy ale ciekawi mnie jak mogą wysłać go z adresu allegro?

 

Link to postu

Bartek'u czas się znowu nie zgadza na forum jest 01:00 a jak piszemy, to się pokazuje 00:00 i tak się zapisuje na forum ...

Bartek to jego imię - nie musisz go odmieniać z angielska ;)

 

A co do godziny to zgodnie z powiedzeniem - szewc w dziurawych butach chodzi ;) i to forum nie obsługuje automatycznej zmiany czasu ;)

Link to postu

 

 

Oczywiście spam i linka nie klikam bo nie mam czasu na zabawę w wirusy ale ciekawi mnie jak mogą wysłać go z adresu allegro?

 

 

Możesz wpisać dowolny adres, pod warunkiem, że Twój serwer SMTP tego nie zweryfikuje.

Kiedyś, jak byłem młody można było korzystać z serwerów onetu, wp, tpsa, do wysyłania spamu i było na nich :)

(Ja nie wysyłałem).

 

Potem wprowadzili autoryzację SMTP właśnie po to, aby ktoś nie wysłał z serweru onetu maila podszywającego się pod onet.

Ale jak sam postawisz serwer SMTP to puści co będziesz chciał.

Oczywiście wiele serwerów odbierających pocztę sprawdza, czy mail został wysłany chociaż z domeny takiej jak adres email i jeżeli nie, oznacza go jako SPAM.

 

PS. Treść maila nie wzbudzała by moich podejrzeń biorąc pod uwagę jakość "żartu".

Rozumiem, że sprawdziłeś dokąd prowadzi link i na tej podstawie nabrałeś podejrzeń? :D :D

Link to postu

PS. Treść maila nie wzbudzała by moich podejrzeń biorąc pod uwagę jakość "żartu".

Tak samo sobie pomyślałem na początku ;)

 

Rozumiem, że sprawdziłeś dokąd prowadzi link i na tej podstawie nabrałeś podejrzeń? :D :D

Nie klikam w żadne linki w mailach bo ja codziennie dostaję na wszystkie moje skrzynki linki do napalonych rosjanek co to mnie pragną więc już się przyzwyczaiłem ;)

Link to postu

Mi już też przestało być do śmiechu a miniony prima aprilis był najgorszym w moim życiu. Stresy ubiegłego tygodnia tak mnie wykończyły, że mój start w zawodach MTB to był jakiś śmiech, totalnie bez sił dojechałem do mety, wk..wiony na maxa na moją bezsilność :/

Patrzę właśnie na obroty rok do roku - wzrosły o 40% ale płynność leci u mnie na łeb na szyję, sprzedaż na allegro R do R spada (ogólnie wg. Tradewatch w mojej branży). Co się k...wa dzieje?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...