Skocz do zawartości

Sello nie pobiera komentarzy

Polecane posty

Witam,

Jestem nowy na forum jeśli wrzuciłem posta w złym miejscu to najmocniej na samym początku przepraszam.

Piszę ponieważ chyba jest jakiś błąd w Sello, mianowicie program nie pobiera komentarzy...

Niby w raporcie jest wszystko ok nie wyskakuje błąd podczas pobierania komentarzy natomiast w liście nie są odznaczone (nie znikają) osoby, które wystawiły mi już komentarz. Problem się tworzy kiedy wysyłam maila "przypominajkę" o nie wystawionym komentarzu klienci denerwują się, że komentarz już dawno został wystawiony.

 

Proszę bardzo o interwencję i pomoc forumowiczów.

Link to postu

Ja nie korzystam z tego przypominacza w Sello, bo teraz Allegro samo przypomina chyba co najmniej dwukrotnie o wystawieniu komentarza.

 

Tutaj pamiętaj, że Sprzedawce nie może już wystawiać kometnarzy - należy poprawić w konfiguracji Sello - może problem jest w tym - ew. pobrałbym zwyczajnie jeszcze raz wszystkie komentarze - u mnie nie ma problemu z pobieraniem - mam wszystkie.

Link to postu

Dzięki za odpowiedź.

Wiesz co nie wiem czy allegro przypomina o wystawieniu komentarza.

Wiem tyle, że jak wyślę maila z przypomnieniem to od razu sypie się grad komentarzy więc uznaję to za dobre posunięcie. Trzeba jakoś działać aby utrzymać standard allegro...

A jeśli chodzi o pobranie komentarzy to próbowałem pobrać wszystkie i np. ostatnie 25 i dalej w liście widnieją mi klienci, którzy już wystawili komentarze np. 1dzień temu

Link to postu

Dzięki za odpowiedź.

Wiesz co nie wiem czy allegro przypomina o wystawieniu komentarza.

Wiem tyle, że jak wyślę maila z przypomnieniem to od razu sypie się grad komentarzy

 

 

Ciekawe posunięcie.

No ja bym szukał dalej w ustawieniach, może coś jest źle ustawione przy pobieraniu czy co. Nie mam pomysłu. U mnie problem nie występuje na szczęście.

Link to postu

Kurcze faktycznie Sello nie pobiera komentarzy od kilku dni nie pobrało żadnego.

 

Mam przeczucie, że tych nowych komentarzy pewnie nie pobiera, bo mają jakąś inną obsługę w API, czy co ...

 

Na dziś nie pobiera - przynajmniej tych komentarzy nowego typu (co są bez neutrali - dla transakcji zawartych po: 03-04-2017). Zakładka "do wystawienia".

Link to postu

W ogóle zobaczcie jak się pozmieniało w komentarzach.

Lipa.

Nie ma dostępu do starych komentarzy, tylko te nowe.

A konta miałem niektóre wypieszczone z komentarzami bez neutrali itd...

Teraz tylko widać komentarze "po nowemu" i tych Sello nie obsługuje ... :(

 

Nie wiem jak inni, ale ja pracowałem też na oknie KOMENTARZE w Sello, próbując odbić SA, teraz już nie ma takiej opcji w Sello, ehhh...

 

Fajnie jakby można było też w Sello zobaczyć kto ile gwiazdek daje za transakcje, można by pracować na takich danych walcząc znów o SA.

 

No i ktoś podał, że opyla się rozsyłać mailing z przypomnieniem o wystawieniu komentarza, też nie da się obecnie tego sprawdzić już.

Link to postu
  • 6 miesięcy temu...

Pobieranie komentarzy obecnie nie działa, zdaje się, że z winy Allegro.

 

Tak jak napisał Kaczor - obecnie nie ma sensu sobie zaprzątać tym głowy w Sello.

Kiedyś komentarze w Sello były potrzebne głównie w celu automatycznego wystawienia oceny kupującemu.

Gdy to przestało być potrzebne, także komentarze w Sello straciły na znaczeniu.

Link to postu

Ja bym się jednak upierał przy komentarzach. Nawet przy obecnym rozwiązaniu, chętnie zerkam, czy nie wpadł jakiś przypadkowy negatyw, aby monitorować jakość. Przy kilku sklepach zajmuje mi to jedno kliknięcie w Sello, lub wiele kliknięć poprzez Allegro, także obecnie mordęga bo muszę klikać w Allegro aby sprawdzać co się dzieje w komentarzach.

 

 

Komentarzy używam do wyszukiwania produktów które mają słabsze oceny i przenoszę je do sklepów, gdzie są towary tańsze, ale o niższej jakości, dzięki temu jedno konto zdobywa coraz częściej standard allegro.

 

Jeśli Sello byłoby w stanie pokazać liczbę gwiazdek i mógłbym sobie pofiltrować aby znaleźć słabsze towary, bardzo chętnie bym z tego skorzystał.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...