Skocz do zawartości

(Nie)Pobieranie do Sello cen z aukcji przy wystawianu paragonu

Polecane posty

Dzień dobry.

Od momentu gdy allegro udostępniło możliwość zmiany ceny w trwającej aukcji mam pewien problem podczas obrabiania transakcji w Sello.

 

W chwili, gdy chcę wystawiać dokument końcowy (paragon, faktura) do aukcji, w której zmieniłem cenę (na allegro) Sello zaciąga mi zamiast aktualnej ceny ceną 'starą', taką, z którą wystawiłem przedmiot z Sello (np. 3 czy 4 miesiące temu).

Problem w tym, że część moich aukcji trwa już długo, i ceny podnoszę na coraz większej ilości aukcji, w związku z tym ręczne zmiany cen przy każdej sprzedaży z Sello stają się bardzo uciążliwe.

 

Pytanie - jest na to jakieś lekarstwo?

Dodam, że używam już dość leciwej wersji Sello, bo 1.19, i pytanie czy aktualizacja pomoże?

Link to postu

Tylko i wyłącznie nowa wersja

 

Tak przypuszczałem, ale dzięki serdeczne za potwierdzenie.  :)

Rozumiem, że w nowej wersji Sello będzie to już dobrze śmigać?

 

I przy okazji pytanie, żeby nie zakładać nowego wątku.

Czy aktualizacja Sello to prosta sprawa? W sensie czy trzeba przed aktualizacją wykonać jakieś czynności, coś przygotować?

Przeglądałem encyklopedię używania Sello z tego forum, ale rozdziału o aktualizacji tam nie ma, a problem jest taki, że mamy Sello na zewnętrznym serwerze, gdzie wszystko za nas robi 'profesjonalna firma', więc tę aktualizację też będą musieli zrobić, a ja muszę im napisać jak to mniej więcej wykonać. :-\

 

Link to postu

Aktualizacja jest bardzo prosta.

 

A czy przy aktualizacji Sello potrzebne jest ponowne podanie kodu licencji lub jakaś jego aktualizacja?

Może coś jeszcze, na co warto się przygotować?

 

Nie trzeba nic podawać. Sello sprawdza przy starcie czy dane konto ma aktywną licencję. Jedynie co ważne - to przed aktualizacją należy wykonać i zachować kopię danych bazy sello (w razie trudności można wrócić do stabilnej wersji).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...