Skocz do zawartości

nie mozna dodać zdjęć miniaturek do nowych aukcji jak i trwających

Polecane posty

witam

wczoraj porobiłem pare zdjęć do nowych towarów i poprawiłem jedną miniaturkę dla trawjącej aukcji

i nie mogę ich wogóle dodać do sello(do subiekta wchodza normalnie ale niestety nie mam sparowanego bo mam stara wersję subiketa i nie moge podnieść do wyższego)

dodam ze stare już wczesniej robione zdjęcia moge dodować i podmieniać tylko te nowe nie wchodzą zarówno do tworzonej na nowo aukcji jak i przy próbie podmiany w istniejącej

np to z załacznika jest już zmiejszone a nadal nie wchodzi normalnie miniaturki robię 2560

a tu jest 4001483-15mm_2.thumb.JPG.2b690fbfdcc960a66b4e62df23a30b4b.JPG

Link to postu

witam

wczoraj porobiłem pare zdjęć do nowych towarów i poprawiłem jedną miniaturkę dla trawjącej aukcji

i nie mogę ich wogóle dodać do sello(do subiekta wchodza normalnie ale niestety nie mam sparowanego bo mam stara wersję subiketa i nie moge podnieść do wyższego)

dodam ze stare już wczesniej robione zdjęcia moge dodować i podmieniać tylko te nowe nie wchodzą zarówno do tworzonej na nowo aukcji jak i przy próbie podmiany w istniejącej

np to z załacznika jest już zmiejszone a nadal nie wchodzi normalnie miniaturki robię 2560

a tu jest 400[attachment=1]

 

Nie słyszałem o ograniczeniu wagi zdjęcia. Ale wiem, że jeśli zdjęcia dodajesz ręcznie do sello, to nowe zdjęcie musi mieć unikalną nazwę w porównaniu z tymi grafikami, które już są w sello.

Link to postu

ano dodać do trawjącej aukcji ani jak robie zupełnie nowy towar nawet w kartotece towarów nie wchodzą nowe zdjęcia co zrobiłem pare dni temu a jak stare próbuje to bez problemu

w końcu parę aukcji wystawiłem bez miniaturki i na stronie allegro dodałem dopiero minaiturkę zeby była i tam weszła

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...