Skocz do zawartości

nowe zasady allegro a poprawianie aukcji

Polecane posty

testuję EU dzisiaj ma taką funkcję, tyle, że nie opanowałem jeszcze jak działa - rozbudowanan maszyna i jeszcze jej nie ogaraniam... - ale to może byc dowód, że wcale nie jest to straszne.

W ogóle mam wrażenie, że sello, na którym pracuję praktycznie od jego poczatku, ostatnio zostaje w tyle i konkurencja go przegania - patrz EU czy BL

Link to postu

Były też takie funkcje, które mieliśmy wcześniej niż inne programy czy nawet Allegro ;). Akurat z edytorem jest nieco więcej kłopotu, bo to co obecnie było w Sello bardzo utrudnia jakąkolwiek rozbudowę, zatem konieczna jest wymiana istniejącego edytora na nowy - wymaga to więcej pracy niż tylko sama implementacja nowych opisów.

Link to postu

nie mnie tworzyś strategię programu, ale zwiększenie jego ceny o 100%, wraz z zaoferowaniem płatności miesięcznej a w zamian nadążanie za nwościami i tworzenie wszelkiej masci wtyczek do łączenia z kuerami, sklepami itd przysporzyłoby więcej klientów. Sam obecnie sie zastanawiam i liczę ile zaoszczędzę wywalajac sello i zastepując go [usunięto przez moderatora], który wszystko bez problemu pozwoli mi obsłuzyc w jednym miejscu - zamówienia allegro, skelpy i inne platformy handlowe, oraz zapewni integracje praktycznie z każdym kurierem...

takich jak ja jest pewnie więcej...

Wyzsza cena = wiecej kasy na kolejnych informatyków ;)

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...