Skocz do zawartości

Archiwizacja Sello - plik 30gb

Polecane posty

Witam,

 

Od pewnego czasu po wydaniu zapytania:

BACKUP DATABASE [sello] TO  DISK = N'D:\Sello\backup\sello_full.bak' WITH NOFORMAT, NOINIT,  NAME = N'Sello-Full Database Backup', SKIP, NOREWIND, NOUNLOAD,  STATS = 10
GO

 

Sello generuje plik o wielkości 30gb, dlaczego? Podczas tworzenia kopii przez sello ta sama baza zajmuje 0,7gb. Wysyłanie takiego pliku na serwer trochę czasu zajmuje...

 

Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam,

Link to postu

Kompresja takiego pliku to z 2h jak nie lepiej.

 

Dziwna różnica jest w wielkości plików, np.

 

Subiekt:

BACKUP DATABASE [subiekt] TO  DISK = N'D:\Subiekt\backup\subiekt_full.bak' WITH NOFORMAT, INIT,  NAME = N'promcar-Full Database Backup', SKIP, NOREWIND, NOUNLOAD,  STATS = 10
GO

Daje plik 3,6 gb,

Archiwizacja mechanizmem z subiekta i kompresją: 2,4 gb

 

A w sello:

Przez zapytanie: 44gb

Archiwizacja przez mechanizm sello: 0,8 gb

Jakiś czas temu pliki były normalne, teraz są ogromne. Poza tym czy MS SQL EXPRESS  dopuściłby plik bazodanowy o rozmiarze 40gb?

 

Dziękuję za pomoc.

 

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odkryłem że problem polega na tym że plik rośnie z każdym jego nadpisaniem. Gdyby usuwać plik przed archiwizacją nie będzie rosnąć plik z bazą danych. Porównałem zapytania Sello i Subiekta. Znalazłem różnicę, w Sello jest "komenda" NOINIT w Subiekcie INIT. Więc w zapytaniu do Sello zmieniłem na INIT, wydaje się że problem się rozwiązał i już baza nie puchnie.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...