Skocz do zawartości

Urodziny allegro - jak klienci sobie nie radzą

Polecane posty

Czy też zaobserwowaliście fakt że klienci nie radzą sobie z darmową wysyłką?

Mamy całą masę telefonów i mejli że nie ma darmowej wysyłki bo nie patrzą  że jest kupon.

Kombinują wybierają odbiór osobisty i płaca na konto. Niektórzy rezygnują z zakupów bo jak klikną kup teraz to wyświetla 8,60 w cenniku.

 

Mamy też przypadki że kupują kilka przedmiotów i płaca za nie osobno co generuje po kilka paczek do jednej osoby ... organizacja promocji pozostawia wiele do życzenia.

Link to postu

Jest więcej paczkomatów wybieranych.

Ja akurat nadaję w paczkomacie, więc widzę, że u innych też jest więcej, bo od wczoraj trudno znaleźć miejsce w paczkomacie do nadania.

Na szczęście InPost poszedł po rozum do głowy i można nadać paczki w innych paczkomatach, bez potrzeby dzwonienia na infolinię.

Nie wiem tylko czy wyłącznie te zeskanowane w zapchanym paczkomacie, czy też wszystkie.

Link to postu

@Legend - zwrócić za darmo możesz jak masz Paczkomaty Inpost Allegro.

 

dokładnie. Ten paradoks już wcześniej opisywałem, że jak podpiszesz umowę na paczkomaty 24/7 to najniższą cenę dostaniesz 8,72, a przez allegro 8,60pln. Więc póki co wolę nadać przez allegro bo nie dość, że mam taniej to klient ma zwrot gratis.

Link to postu

Wczoraj kupowałem coś i powiem szczerze, że ta darmowa dostawa do paczkomatu nie była taka oczywista i jasno przedstawiona w procesie zakupowym. Dodatkowo po zakupie w panelu Allegro widziałem płatność z kosztami przesyłki bez tej darmowej dostawy więc to również wprowadziło mnie w błąd, musiałem sprawdzić ile faktycznie poszło z banku ;).

Link to postu

Wczoraj kupowałem coś i powiem szczerze, że ta darmowa dostawa do paczkomatu nie była taka oczywista i jasno przedstawiona w procesie zakupowym. Dodatkowo po zakupie w panelu Allegro widziałem płatność z kosztami przesyłki bez tej darmowej dostawy więc to również wprowadziło mnie w błąd, musiałem sprawdzić ile faktycznie poszło z banku ;).

 

Najlepsze, że te oferty muszą mieć cenę jednostkową 10 zł.

Nieważne że się kupi np. 10 szt. danego produktu po 9,99 zł.

Wtedy darmowej dostawy nie ma.

 

Właśnie przećwiczyłem na przykładzie kupowania kabla na metry.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...