Skocz do zawartości

Dodatkowe segregowanie aukcji trwających

Polecane posty

Czy jest możliwość dodania więcej opcji do segregowania aukcji trwających na podstawie informacji dot. towaru powiązanego z daną aukcją?

 

Chodzi mi o segregowanie na podstawie:

- cechy przypisanej do towaru powiązanego

- producenta towaru powiązanego

- szablonu przypisanego do towaru powiązanego w sello (obecnie jest możliwe tylko wyszukanie/filtracja "według nazwy szablonu")

 

Bardzo by to usprawniło pracę w przypadku dużej ilości aukcji.

Link to postu

Może sortowanie.

Faktycznie ja nie ukrywam, że potrzeb jest wiele sam chciałbym sobie posortować po tym czy po innym, ale ile można mnożyć tych możliwości, staram się zawsze przekopiować sellową tabelkę do Excella:

 

CTRL+SHIFT+C

 

i wkleić ją do Excella CTRL+V

 

tam można już dowolne fikołki z sortowaniem robić.

Link to postu

Możesz półautomatycznie, użyć cech, które nadasz ręcznie, potem założyć filtr z tą cechą i dalej już full-automat.

Pomyśl o tym ja tak często używam, sprawdza się, oczywiście, trzeba ponadawać te cechy ale i tak zawsze życie jest bogatsze, niż najbardziej zaawansowany filtr, stąd właśnie możliwość nadawania cech, dzięki czemu każdy przypadek możesz sobie ręcznie dopasować.

Link to postu

Mając zapytanie SQL wyświetlające to co trzeba można też przypisać dane aukcje do grupy i potem w Sello przefiltrować po takiej grupie wykonując już dalej zmiany zbiorcze z programu. Całość mogła by się ograniczyć do prostego zewnętrznego programu, który ustawi w aukcjach odpowiednie grupy dla wybranych aukcji.

Link to postu

I koniecznie definiowalne "ograniczniki" pewnych list, w tym momencie jak w aukcji przełączę na transakcje i są ich tam tysiące to Sello się zamula - a ja nie potrzebuję oglądać sprzed roku tylko najczęściej bieżące - z tygodnia, miesiąca czy 30 ostatnich dni.

 

 

Jak ja chcę wejść w okna z dużą ilością danych, to ustawiam najpierw filtr typu pokaż ostatnie 30 dni czy jakoś tak.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...