Skocz do zawartości

Kilka przedmiotów w jednej aukcji jak powiązać

Polecane posty

Sprzedaje kilka przedmiotów na jednej aukcji. Chce to powiązane z sello i z subiekt nexo. Opcja z tworzeniem kompletów w Subiekt nexo trochę mi nie leży. Częste zmiany kompletów. Wolałbym aby przy zakupie na aukcji xxx z automatu były powiązane np 4 towary czyli cztery pozycje na subiekcie

Link to postu

Niezbyt dokładnie napisałem.

 

Jedna aukcja a w niej 4 towary

i teraz powiązanie aukcji w sello jest do jednego towaru którym musi być komplet.

 

Jeżeli często zmieniam towary w aukcji to będe miał dużo kompletów.

 

Prościej by było powiązać aukcje z więcej niż jednym towarem. Czy to możliwe w przyszłości ?

Link to postu

Prościej by było powiązać aukcje z więcej niż jednym towarem. Czy to możliwe w przyszłości ?

 

No ale jak taki paragon wystawić? Czy na komplet, czy na 4 przedmioty oddzielnie?

 

To bardzo skomplikowane będzie.

 

Ja póki co zasuwam na kompletach mam ich dużo, przydałoby się tylko na poziomie wystawiania paragonu w Sello, aby Sello robiło "zmontuj komplet" tak, aby z poziomu Sello można było szybko uzupełnić brakujące komplety w magazynie Subiekta. Bez tego muszę każdorazowo w takim przyadku robić

LONG JUMP do Subiekta (F12) wskoczyć w kartoteki ---> Towary i usługi i tam najpierw zmonotwać komplet i dopiero ponownie wejść w Sello i wystawić ostatecznie paragon.

 

kłopotliwe, można by jakiś "ptaszek" zaznaczyć w Sello "zmontuj zestaw gdy brakuje" co by mi znacznie pomogło - tak mam dużo zestawów.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.03.2018 o 04:14, HotKey . napisał:

 

No ale jak taki paragon wystawić? Czy na komplet, czy na 4 przedmioty oddzielnie?

 

To bardzo skomplikowane będzie.

 

Ja póki co zasuwam na kompletach mam ich dużo, przydałoby się tylko na poziomie wystawiania paragonu w Sello, aby Sello robiło "zmontuj komplet" tak, aby z poziomu Sello można było szybko uzupełnić brakujące komplety w magazynie Subiekta. Bez tego muszę każdorazowo w takim przyadku robić

LONG JUMP do Subiekta (F12) wskoczyć w kartoteki ---> Towary i usługi i tam najpierw zmonotwać komplet i dopiero ponownie wejść w Sello i wystawić ostatecznie paragon.

 

kłopotliwe, można by jakiś "ptaszek" zaznaczyć w Sello "zmontuj zestaw gdy brakuje" co by mi znacznie pomogło - tak mam dużo zestawów.

Dlatego ja chciałem uniknąć tych wielu kompletów. Allegro trochę wyręcza sello w tych kompletach ale te komplety allegro to trochę inna bajka jednak i nie o takie komplety chodzi.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...