Skocz do zawartości

Paczka w ruchu VS. drożejące Paczkomaty

Polecane posty

Właśnie dostałem nową umowę na paczkomaty, podnoszą sporo ceny, najtańszy gab. A kosztuje teraz ponad 10zł, czyli prawie 2zł więcej niż dotychczas. Od przedstawiciela handlowego Inpostu otrzymałem też info, ze wkrótce również allegro polecony będzie droższy.

 

Z pomocą może przyjść paczka w ruchu, z której jeszcze nie korzystaliśmy. Czy ktoś z was używa? Poleca? Sam kilkukrotnie korzystałem zamawiając z neta i ogólnie na plus bo kiosk mam za rogiem :) Ale jak się ma "kompatybilność" Sello do http://importer.paczkawruchu.pl/site/login# ?

Czy codzienny export/import nie nastarcza wiele problemów? W ogóle jest jakiś eksport?

 

Link to postu

W zasadzie to wolę aby paczkomat podrożał, niż jeśli mieliby się zamknąć.

 

Ale patrząc logicznie, to wiele osób wybierze np. Paczkę Mini Poczty Polskiej za 6,27 zł ekonomiczną lub za 8,28 priorytetową, bo różnica w cenie będzie już zauważalna.

 

Być może wykalkulowali, że bardziej opłaci się zmniejszyć popyt przez zwiększenie ceny niż otwieranie nowych paczkomatów.

 

Choć z drugiej strony trzeba pamiętać, że stale rośnie minimalne wynagrodzenie, więc koszty na pracowników rosną.

 

 

Link to postu

OK dzięki za info. Ja odświerzam powoli kontakty do Inpotu i Ruchu. Kiedyś nie dało się z nimi podpisać umowy, bo u brokera było taniej, teraz się pewnie ta sytuacja znormalizuje tzn. u brokera będzie zamawiał raczej konsument czyli taki nie mający umowy z Inpost lub PWR.

Moje konto na Paczkomatach właśnie odkurzam, ale może chociaż integracja z Sello będzie znów używana.

 

Oglądam też Allegro Paczkomaty można je jeszcze kupić za 8.60zł brutto, wszędzie indziej ponad 10zł.

Link to postu

OK dzięki za info. Ja odświerzam powoli kontakty do Inpotu i Ruchu. Kiedyś nie dało się z nimi podpisać umowy, bo u brokera było taniej, teraz się pewnie ta sytuacja znormalizuje tzn. u brokera będzie zamawiał raczej konsument czyli taki nie mający umowy z Inpost lub PWR.

Moje konto na Paczkomatach właśnie odkurzam, ale może chociaż integracja z Sello będzie znów używana.

 

Oglądam też Allegro Paczkomaty można je jeszcze kupić za 8.60zł brutto, wszędzie indziej ponad 10zł.

Gdzie masz po 8,60zł? Mi już wrzucili 10+

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...